Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Ilyen rengeteg sok zöld gyík...

Ilyen rengeteg sok zöld gyík van mostanában nálatok is?

Figyelt kérdés
Mindig halálra rémítenek ahogy csörtetnek a gazban.
2011. máj. 4. 15:13
 1/6 anonim ***** válasza:
Hogy itt a jó idő, kimerészkednek napozni. De nem bántanak, és te se bántsd őket!
2011. máj. 4. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk nincsenek gyíkok.

Semmilyen színű.

Igazából más állat sincs.

Aszfalt. Az van.

Az is jó szar.

2011. máj. 4. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem szoktam bántani őket és tudom hogy ők sem bántanak. Csak mikor hirtelen elkezd valami zörögni, amikor nem is számítok rá, olyankor mindig megijesztenek.
2011. máj. 4. 15:42
 4/6 anonim ***** válasza:
nálunk vannak. én akartam fogni egyet, s aztán elengedni,de nem sikerült :] ilyen barnás farka volt, nem tudom milyen fajta
2011. máj. 6. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Amik nálunk vannak, azok zöldek teljesen. A nyakuk körül van egy kis kékes szín. És jó 20-25 centisek.

Volt már, hogy sikerült elkapnom, de ugyan ott el is engedtem.

2011. máj. 6. 14:34
 6/6 anonim ***** válasza:
Barátoméknál is olyan van kettő, azok régiek és minden nyáron előkerülnek valahonnan, egyszer már le is fotóztuk az egyiket, de nem tudom hol a kép. Nekem tetszenek egyébként, szerintem cukik.
2011. máj. 8. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!