Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Hogyan tudnám távol tartani a...

Hogyan tudnám távol tartani a kertünkbe befészkelt vízisikló családot? Szeretem az állatokat, egyedül a hüllőkkel nem rokonszenvezek. Bántani, ártani nem akarok nekik.

Figyelt kérdés
Szeretnék állatbarát, okos tanácsokat kapni.Tudom hogy védettek, de bizony annak sem örülök hogy a kerti tavunk körül állandóan látom őket.
2011. máj. 22. 18:58
 1/5 anonim ***** válasza:
Ezek csak úgy nem fognak elmenni, esetleg megpróbálhatod őket befogni ha lehet....Nekem a kutyák meg a macskák távol tartják őket.
2011. máj. 22. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Azert gondolhattad volna, amikor kerti tavat csinaltal, hogy lehet benne beka meg siklo is.... na mindegy. szerezz be egy par sunit, keritsd korbe a kertet hogy ne tudjon a suni megszokni, azok elbannak veluk.
2011. máj. 22. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ahol tó van, ott a rá jellemző élővilág előbb-utóbb felbukkan, ez így természetes. Hasznosak, nem ártanak senkinek, nem sok mindent tudsz tenni ellenük. Esetleg be lehet fogni és elszállítani őket, de nemsokára odatalál egy másik. Nem hiszem, hogy van olyan megoldás, ami távol tudja tartani őket. Szerintem próbáld meg elfogadni őket, hagyd, hogy éljék az életüket és te is tedd azt.
2011. máj. 22. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Kutyám van,macskám van,siklóm is van.A süni jó ötlet lehet,megfogadom.Gondoltam hogy előbb utóbb lesznek nemkívánatos vendégek a tó körül.de a tyúkudvaron,a veteményesben,mindenütt ott vannak.Attól félek hogy véletlen megfogom,vagy rálépek.
2011. máj. 22. 19:50
 5/5 anonim ***** válasza:
Sünivel viszont vigyázz, mert nem biztos, hogy örülni fog neki a kutyád és fordítva. Nem fog olyan helyen megmaradni, ahol zargatják.
2011. máj. 22. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!