Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Miért támadhat rá az egyik...

Miért támadhat rá az egyik ékszerteknősöm a párjára, akivel 5 éve él együtt zavartalanul? Most nem merem visszarakni a támadot. Mi tévő legyek?

Figyelt kérdés
2011. máj. 24. 20:23
 1/5 anonim ***** válasza:

Egy hüllőszakértő telefonszáma:

Marci: 0630-2772260

És nem én adtam meg a számát, jó?

Mert elvileg nem illik megadni megkérdezés nélkül, még kaptad a számot valakitől és kész. Ő egyébként miskolci!

2011. máj. 24. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
45%

Erre a kommentre muszáj válaszolni:D 1) "Nem én adtam meg a számát, jó?" hát ki?:D Mintha egy névtelen kommentelőt be lehetne azonosítani. 2) nem illik megadni telefonszámot engedély nélkül... és te mégis kiteszed egy fél ország által látogatott oldalra, ahelyett, hogy privát üzenetben elküldted volna a Kérdezőnek..


a hülyeség határtalan:)


Kérdező: na haragudj, hogy nem tudtam érdemben hozzászólni a témához, de ez megért egy lepontozást:)

2011. máj. 24. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Igazad van,még alig ismerem a lap használatát, új vagyok

és azt sem tudom látszik e a nevem vagy sem másoknak...

Köszönöm

De a srác viszont szívesen segít

De a fél ország az azért enyhe túlzás, 5 ember sem fogja látni...lecsúszik a ranglistában a téma, osztan elfelejtődik...

2011. máj. 24. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Jobb ha biztosra mész és szétszeded őket, nem érdemes kockáztatni.

Én sajnos megjártam! Verekedni nem láttam őket egyszer sem, de egyik nap mikor hazamentem az egyik teknősömnek hiányzott a fél feje. Nagyon durva volt. :(

2011. máj. 24. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Atyavilág!!na az azért elég durva.Nálunk láthatólag béke van,szerintem azt hitte a barátja lábára,hogy hal,mert éppen akkor volt etetés.Remélem nem lesz gond,mindenesetre az etetés már külön zajlik.Köszönöm A Te hozzászólásod!
2011. máj. 26. 07:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!