Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Gabonasikló vagy királypiton?

Gabonasikló vagy királypiton?

Figyelt kérdés

Kezdő kígyótartónak melyiket ajánlanátok inkább? Melyik a kényesebb, melyik igényel több odafigyelést, melyik szokja meg nehezebben az embert?

A pénz is számít, de csak sokadlagosan.


2011. máj. 31. 01:29
1 2
 11/15 anonim válasza:
Nekem gabona siklóm van és nagyon szeretem. a királypitonról nincs tapasztalatom ezért aszt mondom hogy a gabonasiklót tarts. Mert szerintem szép és szelíd.És nem igényel sok mindent.Az enyém 4 éves.
2011. jún. 1. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

Kezdésnek gabonasiklót ajánlanám elképesztően igénytelen állat,bár királypitonnak sincsenek nagy igényei!

Csak amíg gabonasiklónál(tenyésztői áron)5.000 huf(normál/wild corn)addig 1 királypiton igencsak megvan 12-15.000huf(szintén normál)

2. hozzászólónak köszönöm kommentjét,vigyorogtam rajta 1 jót:DBár gondolom nem ez volt neki a cél...

2011. jún. 10. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Megbetegedés:

Gabonasiklóimnak 5 éve semmi bajuk nincs,leszámítva pár atkásodásról(frontlineal benedvesítesz 1 zsepit,majd végigtörlöd vele a kígyót(FEJÉT SZIGORÚAN TILOS BEKENNI,FEJE ELÖTT JÓVAL ÁLLJ MEG ÚGYSE ÉLI TÚL A MARADÉK ATKA MERT NEM BÍR TOVÁBBMENNI,TOVÁBBÁ VIZET -TILOS- BENTHAGYNI!(megmártózik,aztán iszik és vége!)),de "amíg nincsenek atkák,nem vagy kígyós!":)

Viszont most olvastam,hogy pénz nem számít,akkor helyedbe pitont kérnék,sokkal szebb szerintem,valamivel ritkább is és nem kell neki se nagyobb terrárium!

Sajnos királypiton betegségeihez nem értek csak gabonasiklóm van(meg boám,de papirjai "elvesztek":D)

2011. jún. 10. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 rostasmark válasza:
Egyiknek sincs mérge és egyik sem nő meg akkorára hogy meg tudjon fojtani stb...De inkább a gabonasiklót ajánlom.
2013. júl. 30. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
A második válaszoló nyilván csupán összekeverte a gabonasiklót a királykobrával, vagy az amazóniai anakondával. Ilyen esetben inkább, kérlek, maradj CSÖNDBEN!
2015. aug. 22. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!