Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Mért nem eszik? (leopárd gekkó)

Mért nem eszik? (leopárd gekkó)

Figyelt kérdés
Most vettem észre hogy, a homokot kaparja, és nem tudom mi baja lehet...vize van, és kellemes a hőmérséklet is benn...Szerintetek lehet neki adni mézet vagy gyümölcsöt? Mert lehet hogy éhes, és itthon nincs tücsök...:S
2011. jún. 21. 23:28
 1/7 anonim ***** válasza:
Mikor evett utoljára és mit?
2011. jún. 21. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Kb. 4-5 napja, egy szöcskét.
2011. jún. 21. 23:40
 3/7 anonim ***** válasza:
Fúú,az elég kevés. Nem vedlett a napokban?? mert azt hiszem, megeszi a vedlését. Egyébként csipesszel próbáld adni neki :S haa ezek sem segítenek, akkor valami profibb válasza kell majd.
2011. jún. 21. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Úhhh! bocsi csak a kérdést írtam el... azt akartam hogy, Mit csináljak? ...na ez is csak én lehetek... de most már megnyugodtam mert a gekkom is lehiggat, de azért köszönöm a válaszokat! :)
2011. jún. 21. 23:58
 5/7 A kérdező kommentje:
vagy mégsem...most meg folyamatosan ásik...de nem tudom miért...kaparja az itatóját... :S
2011. jún. 21. 23:59
 6/7 anonim ***** válasza:

Akkor lehet azért nem eszik, mert nincs tücsök amit adhatnál neki és amit megenne?

Bocsi, lehet én értettem félre, de ha nem akkor nem értem mi a kérdés.

A gekko nem igazán gyümölcsevő, nem tudsz elszaladni boltba tücsökért, v lisztkukacért?

2011. jún. 22. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Szerencsére most már kiderült mi baja volt. Az állatkereskedésben azt mondták hogy melege volt, és márt ételt is vettünk neki! De azért nagyon köszönöm a válaszokat!
2011. jún. 22. 12:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!