Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Mit tegyek a most született...

Mit tegyek a most született szárazföldi teknősökkel?

Figyelt kérdés
Még nem volt ilyen hogy tojást rakott volna,és nem tudom,hogy mit kell ilyenkor tenni.A másik kérdésem meg az volna,hogy pont most mennénk nyaralni és most rakta a tojást 1 napja és a két nagyot el vihetjük -e a tojásoktól egy hétre?
2011. jún. 22. 16:04
 1/6 anonim ***** válasza:
Igen, persze csak ahhoz hogy kikeljenek, lámpáztatni kell őket Gratulálok a tojikhoz :D
2011. jún. 23. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

De jó..:) hány éves a teknősöd?:)

Szerintem ha biztosítani tudod nekik ugyanazt amit otthon ... akkor nincs gond ..:)

2011. jún. 23. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.Olyan 4 évesek lehetnek a teknőseim.Már egy hát eltelt,elutaztunk már itthon vagyunk,szerintem semmi bajuk.Viszont nem tudjuk lámpáztatni,mert kint az udvarom vannak és nincs konektor sem.
2011. júl. 4. 09:49
 4/6 anonim válasza:
akkorbezony kislavór+infralámpa a kazánházban/előtérben/melléképületben/stb-ben...(:
2011. júl. 7. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 phoenix9876 válasza:
most nem derul ki egyertelmuen, hogy tojasokat tojt, vagy ki is keltek a teknosok. A tojasokban pedig csak akkor van elet, hogyha nosteny mellett him teknos is van, ill. volt.
2011. júl. 16. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Bocsánat! kb. 4-5 éves fiú-lány szárazföldi teknőseink vannak.Most a nőstény rakott tojást,és nem tudjuk (mivel még nem volt ilyen) mit hogy kell csinálni! Az infra lámpáztatást meg nem tudjuk megoldani! Kint vannak a kertünkben messze a konektoroktól!
2011. júl. 21. 10:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!