Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Túl erős szűrőt vásároltam?

Túl erős szűrőt vásároltam?

Figyelt kérdés

Szóval vettem tegnap 2 kis ékszerteknőst. 6-7 centisek. Vettem hozzájuk szűrőt is.. A problémám az lenne, hogy túl erősen nyomja ki a vizet magából, és a teknősöket meg elsodorja.. És marha hangos:S


Valaki help:S


2011. júl. 7. 21:39
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha most azt mondjuk, hogy erőset vettél, akkor halkabb lesz? -.-"
2011. júl. 7. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Írd le, mekkora az aksi, milyen típusú, hány wattos szűrő. Enélkül nem tudunk segíteni :/
2011. júl. 7. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Amúgy nincs szükség rá hogy bármit is leírjon a kérdező, mert abból amit leírt, nem nehéz megállapítani, hogy túl erős a szűrő!((Hiszen ha elsodorja a teknősöket akkor 100%-hogy nagy!!)) Megoldás: Nagyobb akvárium, vagy kissebb szűrő!
2011. júl. 8. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem kell gyengébb szűrő. Először is azt nézd meg, hogy nem szabályozható-e. Általában van rajtuk egy fül, vagy egy fogaskerék. Ha nem, akkor egyszerűen ne befelé nyomasd a vizet, hanem egy falnak vagy egy kőnek vezesd neki.

Ha hangos, valószínűleg kilóg a vízből. Úgy kellene használni, hogy teljesen ellepje, ne szívjon be levegőt.

2011. júl. 9. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Vegyél erősebb teknősöket:D
2011. júl. 17. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!