Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Miért nem eszik a kis sárgafül...

Miért nem eszik a kis sárgafülű ékszertekim?

Figyelt kérdés

Tegnap vettem egy kicsi kis ékszertekit nem adtam neki enni mert azt mondták h már evett, de ma megpróbáltam halat adni neki mert azt mondták az a legjobb de csak éppen h csipegetett belőle. Van 2 nagyobb ékszertekim de tőlük külön etetem a picit.

VAgy nem szeretheti a halat a kicsi vagy szerintetek mit adjak neki kaját? Segítsetek!!!


2009. ápr. 1. 10:16
 1/5 anonim ***** válasza:
A halnál jobban az ékszerteki nem nagyon szeret semmit! Az a kedvence és az is a legjobb neki! (Apróhal mindenestől, nem a filé.) Meg kell hogy szokja még az új helyet, ez eltarthat egy darabig, napokig is akár! Kínáld hallal, ne add fel, hidd el, előbb-utóbb az éhség fog győzni! Ne aggódj!
2009. ápr. 1. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Az én ékszertekim,eleinte válogatós volt,majd szép lassan már mindent megevett.Lehet kapni heti menüt,amibe vegyesen van nekik száraz koszt,vagy szárított fehérhalat,esetleg élő lisztkukacot,az enyém ezt imádta!Előfordulhat,hogy nem fog enni,szoknia kell az új helyet,új vízhőmérsékletet.Mindenesetre,adj neki teknős vitamint,amit a vízébe kell csepegtetni.És figyeld a páncélját,nehogy puhuljon!

2009. ápr. 1. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
19.42es vagyok!Az állatkereskedésekben nagyon ritka,hogy élőhallal etetnék őket,élőből amit a boltban kapnak,még esetleg a tubifex!(Belső infó)Nem kérdezted őket,hogy mivel etették?
2009. ápr. 1. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szia!nekem is ez volt! megkell még szokni az új környezetet és azután már az étvágyával nem lesz gond ;) :)
2009. ápr. 5. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is így jártam a tekimmel:)Amikor kaptam akkor nem evett semmit sem aztán amikor belekerült az akváriumába (mert először dobozkában volt mert ajándékba kaptuk és nem számítottunk rá,igaz akvárium már volt)akkor már evett vagyis amikor úszkált egyet akkor már megjött az étvágya!

Jó teknős nevelést!:)

Anna

2009. szept. 21. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!