Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » A Teknősömnek kezd kifakulni,...

A Teknősömnek kezd kifakulni, és megpuhulni a páncélja, Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Pedig még nagyon fiatal, és páncélerősítő tablettát is szed, régebben nem vittem ki napoztatni, de amióta ilyen gondja van, napi 3 órát is kint van, de nem segít :( Mit tudnék csinálni, hogy életben maradjon?
2011. júl. 20. 12:31
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Vidd el az állatorvoshoz. Biztosan fog lenni egy injekciókúrája, de mindenképpen kérdezd meg tőle hogy mit adhatsz neki. Nálam is előfordult már és kiderült hogy valami fertőzése volt nem pedig vitaminhiány amire én gondoltam.
2011. júl. 21. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Az még tegnap kifelejtettem, hogy a D vitamin hiány azért is kialakulhat, mert túl gyorsan nőtt a teki. (Tehát nem azért, mert nem napozott eleget, mint az embernél...)
2011. júl. 21. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
de kálcium hiánytól van!!!!!! az én ékszertekimnek is ugyanezek voltak a panaszai és az orvos mondta, hogy kálciumhiánya van. kapott és rá egy 2 injekcióból állú kkálcium kúrát, amitől aztán újra a égi volt a tekim.
2011. júl. 21. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Szia hogy van a teki?

Vidd el allatorvoshoz ha miota kiirtad a kerdest nem valtozott v rosszabb lett.

Nekem 2 teknosom is igy pusztult el:(

2011. aug. 15. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm nektek a válaszokat, már sokkal jobban van a kis tekim, elvittük állatorvoshoz :)
2011. aug. 15. 15:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!