Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Szeretnék valami teknőst...

Szeretnék valami teknőst tartani ami nem annyira igényes?! (Kérdés Lent) H. E. L. P

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Szeretnék valami teknős tartani 2db min és hát nem tudom hogy mikre kell oda figyelni Tudom hogy kell neki vízfűtő, akkor napozáshoz lámpa és szárazföld Elég 2 királyteknősnek 54 literes akvárium? mindenképp kell neki vízszűrő ami egyúttal forgatja a vizet? milyen lámpát javasoltok?(ami viszonylag olcsó is)ezek a teknősök mekkorára nőnek meg?

Előre is köszönöm a KOMOLY kommenteket


2011. júl. 26. 16:17
 1/5 anonim ***** válasza:
ékszerteknőst ajánlom nem túl drága és jók
2011. júl. 26. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Értem köszönöm..
2011. júl. 26. 19:31
 3/5 anonim ***** válasza:

Hüllő akvárium kell és nagyobb. (előbb-utóbb megnőnek)

Táplálékuk legyen (fagyasztott) friss hal, zsigerekkel. Természetesen lehet mellé egyéb kiegészítő táp is. Zöldségek, gyümölcsök. (majd kitapasztalod, hogy miket szeretnek)

2011. júl. 26. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Értem nagyon köszönöm.
2011. júl. 27. 14:48
 5/5 anonim válasza:
Bármilyen akvárium jó neki az enyémnek sima halas akvárium volt. Víz melegítő kell , kisebb hely ahova kimehetnek pihenni, én nem raktam neki vízszűrőt mivel nem is a vízben lélegeznek hanem a levegőből . ÉS szerintem az is jó ha ilyen köveket raksz be és abból kis sziget . Csak vigyázz mert azt ki kell forrázni előtte mert tele van bacikkal . ÉS 2 hetente cseréld a vizet . Lámpa jó ötlet. Ne adj túl sok kaját mert nem eszik meg csak ott marad és 3 naponta cserélheted a vizet.
2011. júl. 27. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!