Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Nektekk mit csinált az ékszert...

Nektekk mit csinált az ékszerteknős?

Figyelt kérdés

Én máma vásároltam olyan 3,és fél centi körül mozog egy sarokba van és kikaparja magaalól a követ és kinyújtsa a nyakát és levegőzik

itt egy fénykép róla

[link]

[link]


2011. júl. 30. 13:20
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:
és megtudnátok mondani milyen nemü?
2011. júl. 30. 13:24
 2/20 anonim ***** válasza:

búvóhelyet keresne magának.

szerintem fiú

2011. júl. 30. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
köszi már talált a "sziget " mögött jöhetnek még válaszok
2011. júl. 30. 13:30
 4/20 anonim ***** válasza:

Kb ezt... meg majd a nagy kőre kimászik napozni, ha jobban biztonságban érzi magát.

Ne adj neki több kaját, mint az előírt, mert képesek szó szerint halálra zabálni magukat. Ezen kívül élvezd, amíg ekkora, mert rohadt nagyra megnő és az istennek sem találsz elég nagy akváriumot megfizethető áron. Ha mégis, akkor azt képtelenség normálisan takarítani, mert nem bírod el. Na, röviden ezért van annyi teknős a margitszigeti tóban.

2011. júl. 30. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim válasza:
Én így a kép alapján nőstényt mondanék. Nekem annak idején azt mondták, hogy a kúposabb páncélú a fiú, és a laposabb a lány. Fontos, hogy állandóan legyen megvilágítva (kivéve este), vagy napos helyre téve, mert szeret a kőre kimenni napozni. Ha nincs napozási lehetősége, akkor megbetegszik. Esténkét az enyém folyton szét hordta a köveket, mert mint kiderült be akart bújni alá.
2011. júl. 30. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
köszi a választ majd tartsuk akkor a kádba ha nagy lesz :D
2011. júl. 30. 13:33
 7/20 anonim ***** válasza:
és még valami: ha csaj, akkor nagy korában fog tojást tojni. Akkor kimászik az akváriumból és elbújik valahova tojni(most nem hiszed el, de a mienk is kimászik, igaz az már inkább 20 centi hosszú)
2011. júl. 30. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
amúgy 13:31 neked meddig csinálta ezt ?
2011. júl. 30. 13:33
 9/20 A kérdező kommentje:
13:30 :O még jó hogy fedeles akvárium :O
2011. júl. 30. 13:34
 10/20 anonim válasza:
Folyton csinálta. Csak az segített, hogy nem volt más az akváriumban csak egy nagy kő meg víz. Többre nem is volt igénye, mert úgyis szinte folyton napozott. De eleinte az is jó megoldás volt, hogy plexidből volt egy kis alagútszerű amire köveket tettem, imádott bebújni alá. Fedeles az akvárium? Kap elég levegőt?
2011. júl. 30. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!