Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Szerintetek van esély rá,...

Szerintetek van esély rá, hogy valaha megtalálom?

Figyelt kérdés
tegnap ellopták a kertünkből az egy éves görög teknősömet. Ki volt neki alakítva egy kicsi kert, a kert végében, szépen körbekerítve ahogy azt kell ahol már közel 6 hónapja éldegélt. Tegnap tünt el, és helyette beraktak a kertbe,de az ő kis kialakított kertje mellé egy mocsári teknőst, (kb két tenyérnyi nagyot). Vannak papírjai, a kis tekimnek, le is van fényképezve a hasa, és regisztrálva van! biztos hogy ellopták, és valószínűleg gyerekek lehettek. ezt abból gondolom, hogy az unokahugom szerint sok "barátjának" tetszett a kis teki.
2011. aug. 7. 00:53
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Megvan a teknős megtaláltam!! Vagyis miután felhívtam a környv. minisztériumot, körbe kürtöltük a környéken, hogy keressük a tekit, és hogy büntetés vár arra akinél megtalálják, és nincs papírja a tartáshoz, úgyhogy egyszer csak visszakerült a kertbe!!!! :)
2011. aug. 17. 18:09
 12/13 Allatkisokos ***** válasza:

Ennek örülök!

Na látod mondtam én,nem lehet

manapság szórakozni a CITES engedélyekkel.

2011. aug. 18. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Ha nagyobb lesz probáld beadni v.mi étteremnek ha meguntad jot jattolnak érte vagy te is ezt tervezed?fincsa kis levest?
2021. jan. 30. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!