Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hány fájdalmas szakítást él...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány fájdalmas szakítást él túl az ember? Ha eljön a pont, h elegem van a párkapcsolatokból, akkor még van esély, h mégis megtalálom az igazit?

Figyelt kérdés
igaz csak 19 vagyok de volt két fájdalmas szakításom és ha még egyet túl kéne élnem...ezért félek kapcsolatot kialakítani
2010. nov. 23. 18:59
 1/5 anonim ***** válasza:

Á, ez nem úgy van! Egész jól bele lehet jönni! Ami nem öl meg, az erősít. Nekem már elég jól megy :)


A szerelemmel sokszor együtt jár a szakítás, és "ha múlik akkor fájnia kell, hogy érezd mennyit ér, még tart."

Ez már csak ilyen.

2010. nov. 23. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Fú, én is így vagyok ezzel. Én 26 vagyok. És nekem is két szakításom volt már. Azt mondtam, hogy jó adok magamnak még egy esélyt. Még jöjjöön valaki, de ha az sem sikerül, én sem tudom mihez kezdjek...
2010. nov. 23. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ahogy az elsö írta ami nem öl meg, az megerősít :)


Ilyen az élet néha padlót fogunk legszíveseben elmenekülnénk a világ elől,hogy minden fájdalom eltünjőn,de akkor rájövünk,hogy akkor a magányosság is nagy ellenség.

Kicsit kapcsólódj ki ,olvass ,menj a baráti köröddel valahova ahol jól érzed magad/ érzitek maagtokat ;)

Fel a fejjel, ezek tényleg az életünk kanyargós ösvényeinek részei. Túl kell élnünk.

Sajnos tudom,hogy ezt könnyű írni,de sajnos mást nem tudok tenni,de remélem segítettem :)


Amúgy a konkrét válasz, bármikor befuthat az igazi, lehet évekbe kerül ,lehet hónapokba , csak bízz magadban :)

2010. nov. 23. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mozdulj ki a haverokkal és szólíts le csajokat beszélgetésre, hogy ne válj befordulttá. Ha más nem, akkor a kezdetekben csak annyit szólj, hogy "helló" egy mosollyal és ígérem sok viszonzást kapsz. Emellett menj el egy fitness terembe-ha más nem, akkor csak pár hónapra- és egyből jobban fogod magad érezni mind lekileg, mind testileg...ráadásul a csajok is jobban fognak rád bukni. A lényeg, hogy ne bánkódj, mert ahol egy kapu bezáródik, ott egy másik szebb kapu fog kinyílni. Sok sikert és fel a fejjel!
2010. nov. 23. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

kedvesek vagytok, de lány vagyok :)

Jól érzem magam a bőrömben, nem arról van szó, csak félek attól, h megint beleszeretek valakibe és aztán otthagy

2010. nov. 23. 21:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!