Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Szerintetek kezdő terrarista...

Szerintetek kezdő terrarista milyen kígyót vegyen?

Figyelt kérdés
Szeretnék egy kígyót beszerezni, de még nincs tapasztalatom kígyótartásban. Szerintetek milyen fajjal érdemes kezdeni? Örülnék, ha esetleg saját tapasztalatot is megosztanátok.
2011. aug. 26. 12:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%
mint kezdő terrorista elöször gyárts robbanoszert aztán probáld ki kisebb házakon . sok sikert
2011. aug. 26. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
0%
Sikló! És tartsd a Balatonban! Annak ott a helye!
2011. aug. 26. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Látom vannak alulképzettek, akik olvasni sem tudnak.
2011. aug. 26. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

1. Köszönöm, bombagyártásban már pofi vagyok.

2. Köszönöm ott már rengeteget tartok, emellett Mecsekben, Zemplénben, Dunában, Szigetközben, Kiskunságban és Somogyban is tartok kígyókat. Az ország többi részén nem az én kígyóim élnek.


A további hasznos válaszokat is megköszönném.

2011. aug. 26. 13:24
 5/11 anonim ***** válasza:

a klasszikus "kezdő állatok" a gabonasikló és a királypiton.

mindkettő olcsó, nyugis, könnyen szelidíthető, nincsenek nagy igényeik. én speciel piton-párti vagyok, de hát ízlések és... :)


javaslom a reptilia.hu fórumot!

2011. aug. 26. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Gabonasikló, Kaliforniai királysikló.
2011. aug. 26. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Allatkisokos ***** válasza:

Szia!


Királypitont nem ajánlom kezdő állatnak,mert gyakori,hogy nem esznek.Kicsi tapasztalat kéne egy királypitonhoz.A gabonasiklót ajánlanám.

2011. aug. 27. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
nálunk meg pont, hogy a gabonasiklót kell tömni... a királypitont még sose kellett :)
2011. aug. 27. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Allatkisokos ***** válasza:
Megeshet,hogy 100 gabonából 1-et kell tömni.Királynál jobban kell figyelni,mert sokkal gyakoribb,hogy visszautasítják a kaját.Kicsit lenéző a hozzászólásod.Nem 1-1 példát kell felhozni,hanem általánosítani kell.Nekem már több királypiton fészekaljam is volt,ezért általánosítottam.A hozzászólásodból leszűrve te 1-2 állatról beszélsz.Ez nem ugyan az.
2011. aug. 27. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Szerintem a gabonasikló vagy a királypiton nagyon jó lenne nekem gabona siklóm lesz:)
2011. aug. 29. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!