Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Kezdő kígyótartónak érdemes...

Kezdő kígyótartónak érdemes királypitonnal kezdeni?

Figyelt kérdés
ha matekból 5-ös leszek évvégén akkor kapok egyet, és én erre vágyom a legjobban.
2010. nov. 16. 17:45
 1/7 anonim ***** válasza:
szerintem ez nem jegy kerdese kellene legyen,ha nekem ilyen engedekelyek lennenek hullohazam lehetne :D.De ha szereted es gondozni fogod miert ne?
2010. nov. 16. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
a szüleim ezt a jegyes dolgot úgy értették hogy előbb "tegyek le valamit az asztalra". Imádom a kígyókat, és biztos h elkényeztetném :D
2010. nov. 16. 18:02
 3/7 anonim ***** válasza:
Én inkább gyíkos vagyok mint kigyos de szerintem ha gondozod meg ha van elég hely meg nem félsz tőle akkor érdemes :D
2010. nov. 16. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
mennyibe kerul egy kigyo?
2010. nov. 17. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
fajtól, és kortól függ az ára :)
2010. nov. 17. 16:55
 6/7 anonim válasza:
a királypitonok bolti ára változó,kb 10-20 ezer forint kortól,mérettől függően
2011. jún. 20. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
neten nézz utána, érdeklődj tenésztőtől. éjszakai állat, nem túl aktív. kell uv lámpa is neki, nem szereti ha sokat fogdossák, gondoskodnod kell neki kajáról (egér lehetőleg leölt), faszán berendezett terkó stb
2013. jún. 24. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!