Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Milyen kígyót ajánlanátok egy...

Milyen kígyót ajánlanátok egy kezdő hüllőtartónak?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 11. 21:43
 1/9 anonim ***** válasza:
Gabonasikló. Azt egyszerű tartani, jó lesz egy kezdőnek.
2010. ápr. 11. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
a gabonasikló akartam ajánlani énis. nem túl kénye, nem nő túl nagyra és nagyon szép színekben lehet kapni.
2010. ápr. 11. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
királykobra
2010. ápr. 12. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
11 19 : nem öngyilkos akarok lenni :D
2010. ápr. 12. 14:07
 5/9 anonim válasza:

szerintem is gabonasikló, nekem legalábbis az van, mint kezdő

de barátnőm elsőre egy királysiklót vett és azt se nehezebb tartani, mint egy gabonasiklót

2010. ápr. 13. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
A sikló nem kígyó. :))) Ha kígyó kell(ene) akkor királypiton, más néven labdakígyó. :) Szép, másfél méter körülire nő meg kb. 3 év alatt, ugyanúgy egeret eszik mint a sikló, de messze nem olyan eleven, vagyis kiskorában könnyen kézhez szoktatható, és nem mellesleg távolról sem olyan gyors és szökdösős mint a siklók általában. Szép és nyugodt jószág. :)
2010. ápr. 15. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
a gabonasikló nagy átlagban nem barátsgos..hamarabb odakap nem mászkálhatsz vele fél napokat hogy a kezedre van tekeredve de téyleg egyszerübb tartani.. a királypiton lehe thogy 3év alatt másfél méter de sokkkal nagyobb lesz azt ne felejtsd el az az állat gyönyörü imádom én is öket nagyon ragaszkodo vsizont lesz hogy nem csak egeret fog enni hanem nyulat és kicsit nagyobb lesz...figyelj a kigyo nem két évre szol ugyhogy ne ugy keress hogy most kezdö vagy mert gondolom négy év mulva nem cseréled le a siklodat egy pitonra mert már belejöttél...
2010. ápr. 25. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Előzőnek: a királypiton felnőtt mérete 120-150 centiméter. Annál nem lesz nagyobb sok évesen sem. A 3 évet amiatt írtam, mert addigra válik felnőtté, ivaréretté. :)
2010. ápr. 25. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Szia!

Szerintem kezdőkígyófajnak bármely sikló megfelelhet!

A királypiton is, de a királyok között sok a macerás/stresszes állat...

2010. okt. 6. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!