Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Hieroglifás teknős alfaja? De...

Hieroglifás teknős alfaja? De melyik? (bővebb lent)

Figyelt kérdés
Van egy teknősöm, amit nem vettem de most hosszú lenne elmesélni hogy hogyan került hozzám. Már kérdeztem hogy milyen fajta, valaki írta hogy ez egy Hieroglifás teknős alfaja, és hogy az ritka. Kinézete: Hossz: 20cm, Szélessége: 10cm, Hasa élénk narancssárga (a végei már szinte pirosak) a háta pedig élénk citromsárga csíkos, ahogy a feje is. (nem úgy mint a sárgafülűnek hanem vékony csíkokba). Lány , és szeretnék mellé venni egy párt, miután kiderült milyen alfaja lehet, és mennyibe kerülne mellé egy pár? Néztem már neten az alfajokat képekben, de mindegyikhez szinte ugyan azt adta ki..
2011. aug. 31. 15:35
 1/3 A kérdező kommentje:

Hasa ilyen: [link]

(Ilyen fajta nem lehet, mert ez nelson teknős... az ki van zárva) Alakja pedig: Nem teljesen kerek, kicsit elnyúlt, hátul recés.

2011. aug. 31. 15:41
 2/3 A kérdező kommentje:
Hasa ilyen-be csak úgy értem hogy a színe olyan, a mintázata nem!
2011. aug. 31. 15:42
 3/3 anonim ***** válasza:
nem tudnál róla képet feltenni. teknosforum.hu-n vannak profik, tőlük megkérdezhetnéd.
2012. jan. 4. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!