Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Hieroglifás ékszerteknősöm...

Hieroglifás ékszerteknősöm van. Mennyibe kerül egy ilyen teknős?

Figyelt kérdés
A teknőst haldokolva találtam egy horoggal a hasába egy halásztavon. Most már remekül van, vedlett, teljesen egészséges, boldog! Mondták nekem hogy ez Hieroglifás ékszerteknős, megnéztem képekbe és valóban az. Kerestem eladó ilyen teknőst, de sehol sem találtam, ahol találtam az már lejárt hirdetés volt és ár nélkül. Nagyon érdekelne mennyit ér, mert vennék mellé egy párt és tenyészteném őket, látom nagyon ritka, biztos jót tenne egy kis frissítés. Akár mennyit ér, nem adnám el, megszerettem, hiába hogy nem olyan mint egy kutya, valahogy megszerettem.:) Mellesleg , nőstény
2011. aug. 23. 23:09
 1/8 anonim ***** válasza:

Van belőlük több fajta is. Ezek közül melyik?


[link]


mindenesetre mielőtt tenyésztésre kerül a sor, nagyon járj utána a dolgoknak, tartásuknak, hogy a megfelelő gondoskodást kapják, mert ez nem csak úgy hasadra ütsz dolog...

2011. aug. 23. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Hát figyelj felém 2000 forintért kapható, 1 éve megvan és eléggé jól bírja a sárgafülüekhez képest mert nem annyira kényesek
2011. aug. 23. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Pseudemys concinna heiroglyphica = A sima :)

Persze, persze előtte még felkészülök legalább egy évet.

2011. aug. 23. 23:25
 4/8 A kérdező kommentje:
Az jó, és biztos az? Mert én nem találtam neten eladóba, tényleg, írd be. Ritkának írják, és nekem is azt mondták. De ezek szerint nem.:)
2011. aug. 23. 23:26
 5/8 anonim válasza:
én igazábol ugy találtam rá hogy kisállat kereskedésbe ékszerteknősként árulták de ott volt minden szerencsére pont őt választottam. különösebben nem igényesek beleteszed valami 40*20-as akváriumba 3 4 hetente tisztitod ha nagyon dzsuvás 2 3 naponta eteted és nem hal meg
2011. aug. 23. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

23:32


Igen, ez kb. épp arra elég, hogy nem hal meg, de hogy nem érzi jól magát az is biztos :O 40×20as élettér? Bakker, szerencsétlen :S

2011. aug. 23. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
de mivel a teknős nincs 10 centise eléggé jó annyi neki
2011. aug. 24. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Hogy lenne neki eleg annyi. 15 liter x 10 mindig a páncél méretével

Kell szorozni a 15 litert. Annyi vizben kell lennie h jól érezze magát. Plusz napozo resz lampakkal. Tehat 150literes akvárium a 10centisnek.

2021. dec. 26. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!