Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » A cserebogár lárvát megeheti...

A cserebogár lárvát megeheti a teknős?

Figyelt kérdés
2011. szept. 4. 12:43
 1/5 anonim ***** válasza:
szerintem igen, csak mosd meg előtte mindenképpen.
2011. szept. 4. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
nyugodtan... tőlem is kaptak mindig élő kaját
2011. szept. 4. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
oksi..:)
2011. szept. 6. 20:04
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
egyébként én gilisztát, bogarakat, folyóban-tóban fogott kishalakat, nyers májat, hal belsőséget is adtam neki enni és soha nem volt semmi baja... kiskorától én nevelem, most ha jól tudom 10 éves, és makkegészséges kb 20cm-es ékszerteknős :)
2011. szept. 6. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Kifejezetten jó, ha mindenfélét kap, amit a természetben is megtalálna, ahogy az első válaszoló által felsoroltak is jók. Nálunk még járdán pórul járt csigát, gilisztát is kapott, vagy kicsi meztelen csigát, fakéreg alatt lévő lárvát, ha van horgász szomszéd, tőle is lehet nyesedéket, halfarkat kérni. Vízibolha és más lárva is nyugodtan mehet tiszta patakból. Lényegében minden, bár a bogarakkal vigyáznék, előfordulhat mérgező köztük, pl. a katica. De a cserebogár nyugodtan mehet. A miénk egyévesen már akkora volt, hogy a kereskedő nem hitte el, hogy ez ugyanaz, mint amit eladott nekünk!


Minden nap tegyétek ki sétálni, nyáron napsütés is érje. Több óra hosszat is kint lehet nyugodtan, csak legyen árnyék, ahova behúzódhat, ha már nagyon átforrósodott.

2011. szept. 7. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!