Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Sárgafülű Ékszerteknős problém...

Sárgafülű Ékszerteknős probléma. Szerintetek? (többi lent. )

Figyelt kérdés
Van két sárgafülű ékszerteknősöm, körülbelül fél éve vannak nálam. Az egyik teknős mostanában sokat alszik, és valamennyivel kevesebbet eszik sokkal. Napfényt sokat kapnak, mivel az ablakom alatt vanank, de van lámpájuk is. A páncélja is kemény, azzal sincs semmi gond. Viszont már alig bírja magát felvonszolni a hegyre. Mikor megvettem őket, ez a "beteg" teknős 3cm volt, most pedig 6cm. A másik teknős viszont 4cm-es volt, most pedig 8,5cm-es. Azt még nem tudom megállapítani hogy fiúk vagy lányok.. Szerintetek tényleg van valami baja a teknősömnek, vagy csak én fújom fel a dolgot?
2011. szept. 4. 14:23
 1/3 A kérdező kommentje:

*Az egyik teknős mostanában sokat alszik, és valamennyivel kevesebbet eszik.


Bocs..

2011. szept. 4. 14:25
 2/3 anonim ***** válasza:
48%
Szerintem ha baja lenne a páncélja sem lenne kemyény.Szerintem szimplán öregszik vagy úgy gondolja kövér és fogyózni akar!XD
2011. szept. 4. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

ezek még elég fiatal teknősnek számítanak... mivel ha jól értem mostanában jött ez elő, akkor azért van, mert érzik az évszakváltást... nekem a görög teknőseim szoktak ilyenek lenni, akkor kapnak egy erősebb égőt, kicsit fel kell melegíteni a környezetüket, akkor "átugorják" ezt a hideg idővel érkező ösztönüket...

betegségre utalhat ha kidülled a szeme, vagy folyik az orra...

2011. szept. 4. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!