Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ha nem ilyen babakocsit akkor...

Ha nem ilyen babakocsit akkor milyet? Mindenhol azt olvastam hogy ez a fajta nagy és nehéz, de akkor mégis milyet vegyek?

Figyelt kérdés

[link]

Ja és a kerekek miatt szeretnék ilyet mert felénk borzastóak az utak és a járdák és a kis kerekek elakadnának.


2011. máj. 27. 09:05
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:

Több mindent figyelembe kell venned.

Kell-e emeletre cipelned?

Autóztok-e mert akkor szét kell szedned, vagy jól össze csukni.

12 kiló van írva az annyira nem nehéz szerintem, az átlag kocsik meg ami minöségben is jó azok 12 körül vannak. habár vannak ultra könnyü kocsik, de a nehéz 15 kilónál kezdödik.

A nagykerék rossz útra van, ha sokat mész városba vagy pl mint felénk térköves minden, sokat járok boltba oda elöl kiskerék legyen mert azzal sokkal egyszerübb navigálni. viszont rossz úton csak is a nagykerék jó.

2011. máj. 27. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Nálunk is rosszak az utak,baby top travelt vettem meg utána egy kis kerekű touragoo babakocsit és csak ez utóbbit használom.könnyebb irányítani is.ha emeletre kell menned ez a kunert rémálom lesz.bazi nehéz 12 kg plusz a baba.
2011. máj. 27. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:

Nekem ilyenem volt extra sz@r útra:


[link]


Előtte meg olyanom,amit belinkeltál,2 hét után elvittem a családsegítőbe,mert annyira szar volt,hogy nem tudtam használni:(((

NE VEDD MEG!!!!!!!


Olyat vegyél,ami nagy pumpálható kerekű és bolygosítható az első kerék!!!


Én imádtam a Colettot,csúcsszuper!De rengeteg nagykerekű,bolygós és könnyű babakocsi van!

2011. máj. 27. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Én pont azt szeretem benne,hogy nagy,de tény,ha lépcsőznöd kell vele,akkor nem jó választás.
2011. máj. 27. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Lépcsőznöm nem kell majd vele.
2011. máj. 27. 09:43
 6/20 anonim ***** válasza:
Ja ezek a lengyel batár babakocsik:-((((((
2011. máj. 27. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:

Úgy látom sokakanak nem vált be,de mint mondtam,én kimondottan szeretem.A 9 hónapos kisfiam még kényelmesen alszik benne séta közben,ha úgy alakul,nagy a kosara,egy komplett nagybevásárlás belefér,és hát a jó nagy kereke nekem kimondottan tetszik,és az sem baj,hogy nem bolygós,mert azokat utálom.Sok a tartozék,télen-nyáron is jó,mert variálható,a textilmózesnek sokszor hasznát vettük,az állítható tolókar meg külön ideális,mert a férjemmel nagy a magasságkülönbség:)

Persze ez csak egy vélemény a sokból.

2011. máj. 27. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
roan jolli joker nagyon jó
2011. máj. 27. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

Nekem is kunertem van. Imádom. Tágas, gyönyörű,könnyen irányítható(barátnőm hülyét kap a bolygó kerekestől). És azért nem nevezném batárnak, pont jók a méretei, rossz utakra, vidéki helyekre,ahol rosszak az utak tökéletes.

Én semmi rosszat nem tudok rá modnani.

Ahol élünk nekünk volt először ilyen babakocsink, mindneki megcsodálta, és azóta vagy három is lett a településen. senkit nem hallottam még panaszkodni

2011. máj. 27. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

Hasonló van nekünk is, csak más a neve. Nem nagyon szeretem. Eddig jó volt, de mostanában sokat megyünk autóval, és baromi macerás ki-be rakni. A sport rész meg olyan bazi nagy és nehéz... Épp most keresgélek esernyőre csukható sport kocsit. Amíg a mózest használtuk, addig nagyon szerettem amúgy. Nálunk is szar a terep, a kerekei iszonyat jók. Csak tényleg sok helyet foglal. Meg pl. a sport-részt ugyebár le kell szedni, ha az autóba akarom tenni. Annak meg semmi értelme, akkor már kiveszem a hordozóval együtt a gyereket, aztán rápattintom. Szóval most mindenképp olyat veszek, ami egyben összecsukható.

Pedig tényleg jó kocsi, nagyon szerettem, de már nem. Csak még nem tudom, hogy a férjemnek hogy adagoljam ezt be. :D

2011. máj. 27. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!