Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Milyen állatot vegyek?

Milyen állatot vegyek?

Figyelt kérdés
Olyan állat kéne ami nem rágcsáló, de terráriumban tartható.Ne legyen 5 ezernél drágább és ne is keljen neki túl nagy hely. Én teknősre gondoltam de annak nagyon nagy hely kéne szóval nem jöhet nagyon szóba. Ja és olyan kéne amit néha ki tudnék venni kézbe a terráriumból. köszönöm előre is a válaszokat. (tudom hogy sok kitevésem van ezért meg bocsánatot kérek. :) xd)
2011. szept. 29. 07:58
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Vegyél kígyót. Neki nem sok hely kell és meg lehet szeretni nekem is van

[link]

2011. szept. 29. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
köszönöm. de anyukám nem hiszem hogy megenged kígyó pók meg ilyesmi állatokat :((
2011. szept. 29. 08:08
 3/12 anonim ***** válasza:

Veszel egy madárpókot és megmondod neki, hogy ez egy kanári. A sok kikötés miatt nem sok lehetőség maradt.


Hangyák, sáskák, hasonló bogarak.


Egy csincsilla tök aranyos. Tudom rágcsáló de nézz megy egyet...(nem büdös, lehet szelídíteni)

2011. szept. 29. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Hát nem sok lehetőség marad :) de mondjuk valamilyen gyík, vagy sikló? Vagy valamilyen gumiállat xD
2011. szept. 29. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
gekkó, kaméleon, leguán,... bemész egy állatkereskedésbe, és azért találsz pár hüllőt...:)
2011. szept. 29. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
70%

Vegyél pár dísz halat,,,habár ahogy elnézem neked semmi sem jó,na meg az anyuci is beleszól.

Gondolom olyan állat kell amire semmi gond és simogathatod meg ha éppen nem érsz rá akkor félre dobhatod,,erre tényleg egy gumi kígyó v agy plüss egér is meg teszi az is jól mutat a terráriumba.

2011. szept. 29. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
A leguánnak egy szoba kell.....
2011. szept. 29. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Afrikai óriáscsiga? Sokan árulják a szaporulatot a neten, lehet, hogy van a városodban, megyédben is... De ha nem akarsz ilyen izgalmas állatot, inkább gyűjtögess még pár hónapig :)

A haziallat.hu oldalon bal oldalon válaszd ki a Terrárium menüt, keresd meg az igényeidnek leginkább megfelelőt, majd rakd félre azt a pénzt, ami nem annyira szükséges: cukrászdára, mozira... Szülinapra, névnapra is pénzt kérj, mondd meg, hogy kisállatra és a neki való terráriumra gyűjtesz - lehet ám használtan is venni. És nemis maga az állat lesz drága, hanem megfelelő körülményeket biztosítani neki! Ha ezt nem tudod vállalni, drágállod, akkor afrikai óriáscsiga :)

2011. szept. 29. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Az óriáscsigát ajánló vagyok :)

www.terrarista.hu Ez az oldal még jobban megfelel neked, még használtan is sok mindenhez hozzájuthatsz, a fórumozók meg segítenek, hogy alakíts ki megfelelő életteret a kiszemeltednek - vagy éppen ajánlanak neked való állatot is!

2011. szept. 29. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
mindenki aki hülyeségeket írt az többet ne írjon mert nem dobnám félre az állatomat mert imádom őket. Régen sziámi harcoshalam volt és hetekig sírtam miatta. ÉS NEM EGY KUMIÁLLAT NEM NEÉZ KI jól ezt megjegyezném. azt nem értem minek írtok ide ha nem tudtdok a kérdésemre válszolni. Ja és azoknak akik ötleteket adtak azoknak köszönöm. Választani fogok közülük.
2011. szept. 29. 15:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!