Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Panelba (garzon) milyen...

Panelba (garzon) milyen állatot vegyek, csak hogy ne egyedül lakjak?

Figyelt kérdés
Valami rágcsálóra gondoltam vagy madárra, ami azért nem "csak úgy van", hanem fel lehet fogni "társnak" is. Persze tudom hogy ilyen célra ideálisabb lenne egy kis testű kutya vagy cica, de azokat nem biztos hogy megengedhetem anyagilag. Adnátok ötleteket, hátha mondtok olyat, ami bennem még nem merült fel:) Köszi.
2011. márc. 7. 17:58
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
pl egy ember? :-)))
2011. márc. 7. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Köszi nem:D A garzonlakás nem két embernek való:D Lécci a kérdésre;)
2011. márc. 7. 18:06
 3/20 anonim ***** válasza:
én valami gyík féleséget szereznék be, igaz elsőre húzósabb lenne a felszerelése de édes kis állatkák az biztos!
2011. márc. 7. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:

szia !


nekem törpenyuszim van és szerintem marha aranyos és társ is egyben mert nem csak "úgy van" mi mindig kiengedjük szaladgálni ölbevesszük és simogatjuk!és nem 2 évig él mint pl a hörcsögök!hosszú időn át társ lehet..

2011. márc. 7. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:

hörcsög,degu,tengerimalac,csincsilla,nyuszi...bármelyik

talán a hörcsögöt a legkönyebb tartani mert csak egy akvárium (3000-5000ft),forgács(500ft),ház(1000ft),hörcsög(500ft)

a többinél csak a ketrec 5ezernél kezdődik

2011. márc. 7. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 harisnyababee válasza:
Halak? Az akvárium szép dísze lehet a lakásnak, változatos, mert több féle halat is vehetsz bele, és nem is kerül olyan sokba egy hal(bár attól függ milyeneket válogatsz bele, mert van több ezer Ft-os hal is).
2011. márc. 7. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:

Szerintem a hörcsög az "csak úgy van" kategória, főleg h éjszakai állat=) Köszi a tippeket! A törpenyuszi meg se fordult a fejemben, jól hangzik:)

Madarat nem érdemes?

2011. márc. 7. 18:16
 8/20 A kérdező kommentje:
Ó a halak se jutottak volna eszembe, bár az se éppen társ de szuperül hangzik:)
2011. márc. 7. 18:17
 9/20 anonim ***** válasza:
Gusztáv(tudod a rajzfilm figura)egyszer vett 1m kígyót mert annyi pénzevolt,De te kis lakás kis állat (és még olcsó is)Akvárium ne.kalitkába kalitkát se.Nagyon kisnövésű kutya v macska.menhelyeken nézelődj!Vagy dobozos állatka.tengeri malac,afrikai süni,valamilyen szőrös v hüllő (csendesek)
2011. márc. 7. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

A törpenyuszi jó választás lehet, aranyos, kommunikatív, ha kicsi korától sokat foglalkoznak vele, tökéletes "társ" válhat belőle. :)

Esetleg ajánlom még a patkányt, rettentő okos kisállatok, ragaszkodók, és a tartásuk is viszonylag könnyű.

2011. márc. 7. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!