Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Leírnátok részletesen, hogy...

Leírnátok részletesen, hogy miket tegyek a kamim terráriumába?

Figyelt kérdés
Fűtésen keresztül az aljzatig.:)
2011. okt. 3. 11:32
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

Az enyém is irtózik egyébként az ilyenektől..:D

Meg a kaméleontól is:D:D

Megmondta,hogy ha meglesz akkor ki se jöhetek a szobából:D

2011. okt. 3. 14:18
 12/15 A kérdező kommentje:

ja és ágat milyet szerezzek?

Meg honnan?(nyilván fáról xd),de milyenről?:D

Ja és annyi,hogy "beizzítsam" a kami érkezése előtt a terráriumot? (minden működőképes lenne:D)

Meg mikor elhoztam elvinném állatorvoshoz,hogy átnézze a picit,nagy trauma lenne neki,és hozzam haza inkább egyből? Vagy bemehetek útközben az állatorvoshoz is?

2011. okt. 3. 14:27
 13/15 A kérdező kommentje:
Figyi,van msned? Annyi kérdésem lenne:D:D:D
2011. okt. 3. 14:34
 14/15 anonim ***** válasza:

Nem kell állatorvoshoz vinni.

Fűzfa, meggyfa és mindenféle gyümölcsfa ágak jók:

[link]

Azt hiszem hogy a diófa mérgező, de ez nem biztos.

Barátom szüleinek a telkén végigmentem egy metszőollóval, és onnan vannak az ágak :)


Vizet a kis kaméleonnak spricceltem be naponta 2x, virág permetezővel, rá az üveg falára, mert onnan könnyű volt neki lenyalogatni a cseppeket (ilyet lehet kapni 100Ft-os boltban is). Meg volt neki bent egy kis tál víz is mindig pluszban. Aztán később a tálnak a szélére spricceltem a vizet, és mikor nagyobb lett, ügyes volt és megtanult tálból inni.


Ha gondolod írj egy privát emailt és felveszlek msn-en, de ide biztos nem írom be :D

2011. okt. 4. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 gaxal ***** válasza:
na nekem akváriumom van de kedvet kaptam a kaméleonozáshoz xD mi kell egy kaméleonhoz?
2011. nov. 15. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!