Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Amazóniai tejbékának toxikus...

Amazóniai tejbékának toxikus a bőre ( mérgező), és mivel etethetem őket? Sima föld is jó a terráriumába?

Figyelt kérdés
nemrég szereztem be tejbékát, és minden infóra szükségem lenne, sokat olvastam róluk, de az még mindig kevés ... válaszokat köszönöm
2011. nov. 15. 12:05
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Én nekem van egy kisebb tejbékám lassan két hónapja.

Amíg kicsi én egy 20x30x20 as terráriumban tartom.Néha kap Uv-B fényt.Mindennap kell etetni ha kicsi.Kisebb tücskökkel csótányokkal (és minden más ami mozog és befér a szájába).

Én nem csipeszről etetem , magától is eltudja kapni a kaját ha nem túl nagy a terrárium.Vitamin porozni szükséges minden alkalommal az eleséget.Reggelente 1x jól bepermetezek és talán egy kicsit este is.Én 26 fokon tartom.

Ürüléket és kajamaradékot mindig ki kell venni.

Amióta nálam van a béka sokat nőtt és egészséges.

Nagyjából ennyit tudtam most hirtelen mondani.

2011. nov. 15. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
ja , és a bőre szerintem nem toxikus mert nekem még sose volt semmi bajom de kézmosás tapizás után ajánlott és a szembe/szájba tapicskolni és szopogatni sem jó
2011. nov. 15. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm sokat segítettél ..:9 eddig szépen esznek, elég kicsik még kb 1,5 cm essek, de vettem nekik mini tücsköket , azokat szét engedtem terráriumba, és majd vadásznak belőlük kedvük szerint ..:) kifejlet legyet is lenyelték már , igaz kicsit nehezen kapták el , és nehezen fért szájukba ..:D
2011. nov. 22. 19:54

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!