Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Miért nem esznek az Anoliszjaim?

Miért nem esznek az Anoliszjaim?

Figyelt kérdés

Tegnap adtam nekik a szokásos méretű (közepes) tücsök adagot a Bahama Anolisz páromnak (kifejlett méretűek) előtte más fél héttel kaptak utoljára enni mert nem tudtam sehonnan beszerezni tücsköt ez idő alatt csak fejenként 3 lisztkukacot adtam nekik mert az is elfogyott , és tegnap sikerült szereznem tücsköket és nem nyúlnak hozzájuk sem inkább hogy kerülik a tücsköket meg elbújnak előlük , Most mit csináljak? Félek hogy ha nem esznek akkor elpusztulnak , vagy lehet az is a bajuk hogy lejjebb hűlt a levegő és készülnek a teleltetésre (eddig még nem teleltettem őket mivel a nyáron szereztem be de az előző gazdáját nem kérdeztem hogy teleltet-e őket)

Válaszokat nagyon szépen köszönöm előre is!


2011. dec. 1. 21:21
 1/3 anonim ***** válasza:
2011. dec. 6. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Azon belül is:



[link]

2011. dec. 6. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm! Ezzel sokat segített és rájöttem mi lehetett a bajuk de majd holnap veszek egy adag tücsit és megnézem az e amire gondoltam , amire gondolok a következő abban a másfél hétben pont elkezdett vedleni mind kettő úgy hogy lehet ez volt a bajuk majd írom holnap a fejleményeket, Mégy egyszer köszönöm!
2011. dec. 9. 16:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!