Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Már nagyon régóta szeretnék...

Már nagyon régóta szeretnék egy teknőcöt, de a szüleim sehogy sem engedik meg. Tudnátok segíteni? Valami tippet ha tudnátok mondani akkor nagyon megköszönném!

Figyelt kérdés
Lehet ,hogy azért mert már van 2 kutyám és 2 hörcsögöm. De nagyon szeretnék egy tekit is!

2011. dec. 4. 10:47
 1/6 anonim ***** válasza:
Hát, azt számítsd bele, hogy egy teknős 20-25 évig él. Heti szinten kajáltatni kell, nem olcsó mulatság az akváriuma, abba szűrő, fagyasztott hal kell neki kajaként, illetve az akváriuma marha nagy helyet foglal /min 100*40-es/... Ha ezt mind biztosítani tudjátok neki 25 éven keresztül, akkor húzd még anyudékat egy kcsit, és lehet, h belemennek. De nem egy hasznos állat, ha megnő már nem is szép, nem is aranyos, csakúgy elvan. Ráadásul ahhoz hofgy jól érezze magát, kettő kell... Nem lebeszélni akarlak, nekem is vannak tekijeim már több éve és nagyon szeretem őket, de vannak náluk jobb állatok is. /patkány <3/
2011. dec. 4. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ja, én az ékszertekikről írtam, te szárazföldit vagy vízit akarsz?
2011. dec. 4. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Vidd oda, hátha megszeretik és úgy sem dobják ki...:) Nekem is így kezdődött, semmi kis állatom nem lehetett aztán vittem egy kis hörcsögöt. Család kedvence lett, aztán lett egy kutyánk...stb. Azóta 5 kutyám, 2 macskám, 3 hörcsögöm, 2 ékszerteknősöm, 2 skorpióm és egy papagáj lakik nálunk.:) Szülők vagy azért nem engedik, mert félnek hogy rájuk marad, vagy mert nincs pénz. Másodikat meg kell érteni, az elsőnek meg be kell bizonyítani az ellenkezőjét.Én azt mondom szerezz egy teknőcöt, nem lesz szívük kidobni.
2011. dec. 4. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ékszertekit szeretnék és egyedül nem nagyon tudok szerezni ,mert nincs honnan (a közelben sehol sincs állatkereskedés). A pénzzel nincs gond , hála Istennek!
2011. dec. 4. 12:04
 5/6 A kérdező kommentje:
Tavasszal lesz sziklakertünk egy kis tavacskával azt mondta anyukám ,hogy oda betehetnénk őket . De télen mi lesz velük???
2011. dec. 4. 12:08
 6/6 anonim ***** válasza:
Télen, be kell vinni terráriumba!
2011. dec. 4. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!