Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Eltűnt a tacsink, hogyan...

Eltűnt a tacsink, hogyan lehetne előkeríteni? Nagyon megköszönném az ötleteket!

Figyelt kérdés
Tegnap a tesóm elvitte sétálni a Molnár Szigetre és a szentem hirtelen elkezdett eszeveszetten futni az erdőbe és eltűnt. Megközelítőleg 17óra körül volt ez és 1ig keresgélték őt, de se híre, se hamva. Ti hogyan kezdenétek neki a kereső akciónak? Megcsináltam a szórólapot arról, hogy eltűnt és azt akarom felragasztani a környékre és utána mi a teendő? Nem szeretnék otthon ülni és várni...
2011. máj. 25. 01:40
 1/9 anonim ***** válasza:

Bocs, de a Molnár Sziget kb annyira egyértelmű helymeghatározás, mint a Berekalja...


A plakátolás mellett érdemes időről időre meglátogatni a környékbeli menhelyeket és a sintértelepet is. Valamint a jövőre nézve tanulság, hogy olyan kutyát, akit nem lehet stabilan behívni, nem szabad elengedni póráz nélkül.

2011. máj. 25. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Menhelyeket kérdezni, állatorvosokhoz is juttatni a plakátból, netes fórumokon hirdetni, keresni.
2011. máj. 25. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Chip, biléta legalább van benne/rajta?
2011. máj. 25. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

mindenképpen ajánlj jutalmat ha 10ezret csak akkor is!

sintértelepek naponta felhivni, néha megnézni hátha csak nem ismerik meg.


kijárni oda ahol elveszett hátha addig visszatalált!

2011. máj. 25. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek!


ma 02:05-nek Molnás Sziget egy budapesti sziget, konkrétabban dél-pesten található.

2011. máj. 25. 16:40
 6/9 A kérdező kommentje:

Még az este folyamán írtam az összes környékbeli állatmenhelynek, hogy eltűnt a kutyus és küldtem képet.

Ma reggel plakátoztunk és beszéltünk a helyiekkel, hátha látták a kutyust, de senki nem látott semmit (pedig meglepően emberségesek és segítőkészek voltak). Sajnos nem volt csipezve, pedig egy ideje mondtam otthon, hogy soha sem lehet tudni...

A szökését illetően, ez egy rejtély mi ment végig a kis buksiján. A tesóm és az ismerőse kivitték a kutyákat és játszódtak, de egyszer csak a miénk megfordul és ahogyan csak bírt elkezdett futni az erdő fel...igazából semmi nem történt..nem ijedhetett meg, mert nem volt mitől..csak fogadta magát és rohanni kezdett felé...

2011. máj. 25. 16:47
 7/9 anonim ***** válasza:

Képpel, leírással hol veszett el mikor milyen kutya (kora, színe,fajtája,ismertető jele ha van)be kell jelenti állatmenhelyeken és gyepmesteri telepeken, plakátolni és esetleg a környékbeli állatorvosokat is megkeresni (hátha valaki beviszi chip olvasására vagy később oltásra, stb)Gondolom jártad az utcákat is mert kérdezősködés is segíteni szokott friss elvesztéskor.

Remélem megtalálod a kutyust!

2011. máj. 25. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó nagyon aranyos vagy:)Mindezen túl vagyok...viszont hihetetlen, de haza talált a kis eltűntem. Éppen indultam egy másik környéket felmérni a plakátokkal, amikor kiléptem az ajtón ott előttem..Hirtelen azt hittem megőrültem, de szerencsére nem..Nagyon boldogok vagyunk!!!
2011. máj. 26. 21:05
 9/9 anonim ***** válasza:

Az utolsó vagyok.

Nagyon ürülök,hogy megtaláltátok a kutyust. Most tegyél egy bilétát rá de a legjobb ha chipezteted. Van amikor akciósan lehet rakatni.

Ha valaki lát egy kóbor kutyát nem szabd otthagyni mert kereshetik, de ha mást nem is tesz de egy menhelyen jelentse be (érdemes megjegyezni hol és milyen kutya). Mert most már te is tudod,hogy ha valaki szól hol látta vagy hazavitte és plakáttal, stb keresi a gazdit akkor biztonságban van és nem egy kocsi alatt végzi ..

Minden jót nektek!

2011. máj. 26. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!