Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Miért van ez? Hát nem szomorú?

Miért van ez? Hát nem szomorú?

Figyelt kérdés
youtubeon rengeteg olyan videót láttam hogy az emberek kinyiratják a leopárd gekkójukat egy kígyóval... miért van ez? Afféle ****** emberek élvezetes viadala? bocsi az esetleges helyesírási hibák miatt de kérlek ne kritizáljatok érte... :( nagyon szomorú
2011. dec. 7. 14:08
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Ja lattam,meg tengeri malacokat es horcsogoket nyirtak ki kigyokkal elvezetbol.

:((

2011. dec. 7. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
0%
Hol lehet leopard gekkokat venni?
2011. dec. 7. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
nem megmondtram hogy kérlek ne OFFolj
2011. dec. 7. 14:16
 4/12 A kérdező kommentje:
amugy akármelyik boltaban
2011. dec. 7. 14:16
 5/12 anonim ***** válasza:
0%
Azt mondtad ne irjanak kitikat de kerdest se?
2011. dec. 7. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
két dolog az off meg a kritika ha kíváncsi vagy akkor tégy fel kérdést ne egy másik válaszba kommentként hanem normálisan oké ez egy olyan oldal ahol kérdésre választ adnak nem újabb kérdést
2011. dec. 7. 14:23
 7/12 anonim ***** válasza:
Alapjában véve a természetben ez a feladta a kígyónak, hogy gyíkot, vagy egyéb a számára alkalmas kisállatot megegyen, de jött az ember, és élvezeti célból összeengedi őket... nos ez engem nem elszomorít, hanem dühít... sosem volt számomra érthető az emberi retardált fantázia, ami miatt ilyenre képes... az ilyen mocskokat egy oroszlánnal engedném össze...
2011. dec. 7. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
én azt láttam hogy szakállas agáma eszik szakállas agámát! na az durva volt...
2011. dec. 7. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
igen inkább dühít...
2011. dec. 8. 13:06
 10/12 anonim ***** válasza:
0%
Ez a természet rendje. A tengerimalac meg a hörcsög prédaállat. A kígyó meg ragadozó. Ennyi. Ezen mit kell felháborodni? Ti nem eszitek meg a húst? Na engem meg ez nyom fel. Az meg, hogy videóra veszik nem mindegy? Ennyi erővel akkor természetfilmeket sem kéne nézni. Abban is a krokodil elkapja a gnút stb. Valakiben ott a természetfilmes véna és lenyűgözi a látvány. Semmi rossz nincs benne...
2011. dec. 8. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!