Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Odaadhatok ilyen kajákat az...

Odaadhatok ilyen kajákat az ékszerteknősömnek? (bővebben ˇ )

Figyelt kérdés
répa narancs káposzta paradicsom alma

2011. dec. 8. 16:55
 1/5 anonim ***** válasza:

- Répa: megpucolva, vékony karikákra/darabokra vágva. Az enyémek így kapják.

- Narancs (mandarin is): szintén hámozva, én ki is magozom nekik, és a gerezdeket eltöröm nekik kisebb darabokra.

- Káposzta: nem adtam még nekik, csak a torzsát, de azt is szintén apró darabokban. Salátalevelet azt szoktam adni nekik, szeretik, ez is megér egy próbát.

- Paradicsom: egy-két alkalommal kaptak kis gerezdeket. Sok oldalon/könyvben olvastam, hogy adható nekik.

- Alma: lehet adni, szeretik. Az enyémek nem szeretik a héját, így én ezt is meghámozom.


Ezenkívül kiwit, banánt, sütőtököt nyersen, epret, dinnyéket és barackokat szoktam adni nekik még nekik. Érdemes ezeket is kipróbálni. Persze idényszerűen kapják :)


22/N

(3 teknőc gazdija)

2011. dec. 8. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
az ékszerteknős alapjában ragadozó, ez csak kiegészítő kaja lesz neki remélem, és a fő amit kap az nyers hús, máj, hal... az enyém legfeljebb vízinövényeket kapott, óriás valiznériát, most 15 éves kb 20 cm nőstény ékszerteki...
2011. dec. 9. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

szia

narancsot ne adj neki, a citrusféléket nem ajánlják

2011. dec. 10. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

bocs h ideirok, offolok,de már irtam ki kérdést. ez milyen teknős?


[link]

2011. dec. 15. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
sárgafülű ékszerteknős madlow! amúgy semme baj hogy ideirtad
2012. jan. 4. 17:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!