Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Leopárd gekkó etetés?

Leopárd gekkó etetés?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Tegnap kaptam meg a leopárd gekkómat :). Még nagyon pici szeptemberi kelésü :). Ma vettem neki lisztkukacot. Tücsköt akartam de nagyok vannak csak az állatkereskedésben :( most jó combosakat kaptak csótányokbol is szóval a lisztkukac maradt. A gekkónak viszont nem tetszett elforditotta a fejét és nem ette meg. Aztán elbujt és most alszik/pihen a lámpa alatti buvohelyén. A kérdésem az lenne hogy, hogy próbáljam meg etetni? Csipesszel is próbáltam délután de nem kellett neki. Este megjön majd az étvágya? Mennyire jó a lisztkukac neki kiskorában? A nagyoknak tudom h nem kell sürün adni mert tücsök a fő étele de kistücsök most nincs a közelben.
2011. dec. 23. 17:04
 1/3 anonim ***** válasza:
ha éhes lesz úgy is megeszi...
2011. dec. 23. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az étvágya nagyban függ a terrárium hőmérsékletétől is! Ha nincs meg neki a megfelelő hőmérséklet akkor nem fog enni.Kiskorától rá lehet szoktatni a csipeszről etetésre de szerintem fölösleges mert látványosabb,ahogy becserkészi a zsákmányát.A lisztkukac inkább kiegészítő tápláléknak jó de mindenképp szórd be vitaminnal!
2011. dec. 24. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
jó a pondró,légy kapható kisebb tücsök
2012. jan. 5. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!