Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Miért van ez a leopárd gekkómnál?

Miért van ez a leopárd gekkómnál?

Figyelt kérdés
Steve a kis leopárdgekkóm. amikor a kezembe tettem a hátára fordult kezeit összerakta és pihent... miért csinálja ezt? nem mintha aggasztana de érdekel... épp vedlett... amiatt van?
2011. dec. 8. 13:12
 1/5 anonim válasza:
Nem értek a gekkókhoz de szerintem azért.
2011. dec. 10. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nem normális ha a hátára fordult. 4 kézhez szoktatott leo. gekkónk van, és egyik sem csinálta még ezt. (Egyébként, miért vetted ki vedlés közben? Nem igazán kéne őket olyankor piszkálni.)
2011. dec. 26. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Miért mi lesz ha piszkálod vedlés közben?
2012. jan. 5. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ahhoz tudnám hasonlítani, miközben épp a dolgod végzed a wc-n. Te sem szereted ha piszkálnak közben. Így van ez pl. a gekkóknál is. Szükséges nekik levedleni. (Van amelyik vedlés közben elüldözi a társát is, hogy nyugodtan tudjon vedleni.)


A hüllőket csak akkor kellene kivenni a helyükről, ha muszáj. Egy hüllő soha nem fog "szeretni" senkit, hogy taperolni kelljen. Az ok. hogy kézhez szoktatja őt az ember, de hogy állandóan dögönyözze őket arra nem valóak.

(A látványukban kell lelni az örömöt.)

Aki dögönyözésre vágyik, vegyen macskát. ;)


Ui.: Van 4 leopárd gekkónk, 17 szakállas agámánk, 2 királypitonunk és 1 vitorlás gekkónk.

Hidd el tapasztalatból írom amit írok, nem szekálásból.

2012. jan. 9. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
És egy gekkó menyibe kerül? könnyebb "nevelni" mit egy hörcsögöt?
2012. febr. 13. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!