Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Hová bújhatott? Vagy miért...

Hová bújhatott? Vagy miért ugrott ki?

Figyelt kérdés
Kaptam egy kisteknős, aki akkora volt mint egy 50FT. Már van több is, de őt külön tartottam a nagyoktól, egy kis dobozban. Fent volt az ablakban, a lámpa alatt. Erre estére már nem volt ott. Kiugrott a dobozból (csoda, remélem nem lett baja) és eltűnt mint a kámfor. Sehol sem találjuk, és kezdek már pánikolni.
2011. dec. 28. 20:56
 1/4 Amandaroza ***** válasza:
Tegyél ki lapos tányérba vizet. Azt meg érzi,mert kell neki a víz,különbem kiszárad.Tehát 1-2 órán bélül bele fog mászni.
2011. dec. 28. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
ha szárazföldi teknős, akkor jó ideig nem fogja érdekelni a kitett víz... nincs más hátra, mint nagytakarítást rendezni, és megnézni mindenhol...
2011. dec. 28. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szekrény mögé, ágy alá, sötét helyekre bújhatott mert én is mikor kiteszem a földre (sétáltatni) egyből megy a sötétségbe! Remélem megtalálod, és semmi baja sem esett!
2012. jan. 4. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Kiraktunk neki halat,vizet is de semmi.Anyukám hallott egy kis zörejt valamelyik éjjel,de megnéztük nem volt ott.De valószínűleg téli álmot alszik,mert egyik hozzá hasonlónk is minden télen elalszik.
2012. jan. 5. 22:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!