Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Miért ugrott ki a teknősöm az...

Miért ugrott ki a teknősöm az akváriumából?

Figyelt kérdés

Ültem és néztem a TV-t amikor egy puffanást hallottam.

Gyors odarohantam az akváriumhoz és látom hogy a a teki a földön van. Az akvárium 2 méter magasan van és szegény 2 métert zuhant Szerncsére nem lett baja.


Normális ez a dolog?

Miért tette ezt?

Hogyan akdályozhatnám meg

azt hogy ez megismétlődjön?


2011. okt. 23. 19:59
 1/4 anonim ***** válasza:
53%
Van neki dobbantó berakva?????XĐĐĐĐ
2011. okt. 23. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem 3 tekim van és nekem is mindig kijön. nekem a földön van az akvárium szóval nem zuhan nagyot. Nekem az ablak alatt van és ha süt a nap kipattan napozni. nem jelent szerintem semmit. Nagyon ne aggódj csak próbáld lentebb tenni az akváriumot, hogy ne koppanjon ekkorát.
2011. okt. 23. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Sven válasza:

Hát azt kétlem, hogy ugrott volna. :)


Régen az enyém is csinált ilyet. Kijött a kövére, a hátsó lábaival elkezdte tolni magát míg az elsőkkel az üveg segítségével húzta. Ezt addig csinálta míg két lábra nem állt támaszkodva az üvegnek. Végül felnyúlt az akvárium pereméhez és simán felhúzta magát. Gondolom a tiéd is hasonlóan oldotta meg a dolgot. :) Annyit lehet tenni, hogy egy magasabb akváriumba kell rakni.

2011. okt. 23. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Tegyél egy rácsot a tetejére, vagy egy álót, hogy azért tudjon szellőzni.

Nem lehet, hogy megijedt valami hangos dologtól?

2011. okt. 24. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!