Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Mennyit adhatok a sárgafülű...

Mennyit adhatok a sárgafülű ékszerteknősömnek egy nap enni?

Figyelt kérdés
kb.5cm nagy és kb.fél éves

2012. jan. 4. 16:54
 1/7 anonim válasza:
Ne túl sokat, bár attól függ mit ?
2012. jan. 4. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
hát pl mennyi halat,2-3cm-eset mennyi salátát,répát stb...
2012. jan. 4. 17:35
 3/7 anonim ***** válasza:
én csak halat szoktam a pézsmámnak (fagyasztott). ugy tudom anyit kell adni amekkora a feje a nyakával együtt.. legalábbis ezt mondták! :)
2012. jan. 4. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
ez biztos?mert pl egy 5cm-es hosszu páncélú tekinek lehet adni egy kb.3-4cm es halat adni(fagyasztott,kiolvasztva)én 3cmes halat adok neki meg egy kis szárított kaját+egy kevés répa(ezeket nem mindig eszi meg teljesen)
2012. jan. 4. 21:23
 5/7 anonim ***** válasza:
Nehogy naponta adjál neki!Hetente ugy kétszer,és mindig annyit,amekkora a feje!
2012. jan. 5. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
de csak 5centis te lüke!
2012. jan. 6. 15:19
 7/7 anonim ***** válasza:

az előző hozzászólónak annyiban igaza van, h a napi etetés egy ekkora teknősnek is sok. térk át a kétnapira aztán három és amikor kifejlett már csak hetente etesd.

de amíg kicsi, jó a kétnapi. szárazhalat nem sok értelme van adni neki, annak semmi tápértéke sincs. a fagyasztott halból pedig annyit, amennyit 5-8 perc alatt megeszik, ezt kiegészítheted zöldségekkel és vitamincseppel.

2012. jan. 6. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!