Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Nagy,18cmes teknősömnek...

Nagy,18cmes teknősömnek milyen halat vehetnék eleségnek, ami elfogadhatóbb áron van, mint a kisállat kereskedésben kapható fagyasztott és szárított kishalak?

Figyelt kérdés
Mert az olyan hamar elfogy és nagyon drága. Nem nagyon szereti az egyéb száraztápokat, kukacokat, rákokat. A hipermarketekben kapható, emberi fogyasztásra szánt fagyasztott apróhalat próbálta már valaki? 700ftért láttam az Auchanban 1 kilót, ilyesmit vett már valaki közületek erre a célra?
2012. jan. 5. 15:24
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
mivel van a közelben egy tó, én ott szoktam fogni "szeméthalakat" kínai razbórát, így szerintem mehet nekik az az apró hal. Száraz tápokat én sem adok neki.
2012. jan. 5. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Boltokban vannak egyszerű,szárított kishalak, de adhadsz neki szárított kisrákot (természetesen bolti terméket)
2012. jan. 5. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 Dioxyde ***** válasza:
Valószínű jó a teknősöknek is bár én nem adtam nekik ilyet amíg voltak teknőseim,mondjuk fene tudja mennyi tartósító vackot raknak ezekbe meg még kitudja mit...horgászboltban szokott lenni csalihal azt vehetsz az nem drága,vagy gilisztát az is jó.fő a változatos táplálás ne csak egy féle dolgot adj nekik.
2012. jan. 5. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
le van fagyasztva, nem hiszem hogy van benne tartósító...
2012. jan. 5. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
én az auchanos kishalat adom nekik már vagy egy éve, nagyon szeretik. olyan is volt, h kifogyott a boltba a pici tízcentis és nagyobbfajtát kaptak kockázva, az is jó volt nekik. az tényleg emberi fogyasztásra ajánlott, de én kidobnám tőle a taccsot :D de a tekik imádják
2012. jan. 6. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
köszönöm, akkor veszek egy zacsival a tekikémnek
2012. jan. 7. 11:32
 7/14 csibexke ***** válasza:
100%

interspárba lehet kapni fagyasztott kishalat 1kg-os kiszerelésben. olyan 3000 Ft körül van asszem,de ezerszer jobban megéri mint a száritott hal,mert annak 20.000 ft ra jönne ki kiloja.


én is tavi halat adok nekik feldarabolva.

Naphal,sneci,keszeg,kisharcsa,stb....


hütöbe fagynak,ha kell kiveszem és darabolom fel jo éles késsel.


Ingyen van és imádják is :D

Azonfelül minden vitamin bene van amire a tekiknek szüksége van. Száritott dolgokat már jo rég nem kapnak és hál istennek jo kemény a páncéljuk :)

2012. jan. 9. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
25%
elo aranyhal en azt adok a teknosomnek de elotte a kes nyelevel csaj a fejere h hajon meg majd dobd be a vizebe
2012. jan. 10. 04:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 nikkikke válasza:

nem nem próbáltam bár én nemrég kaptam egyet de azért így nem vennék neki. Kérj a boltostól olyan halat ami egy kicsit nagyobb. Amúgy meg ha éhes szerintem megeszi a rákot is.(az enyémnek az a kedvence) Amúgy te lány vagy fiú és hány éves?

(nem azért!?)

2012. jan. 10. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 csibexke ***** válasza:
a száritott rákinak semmi hasznos nincs a belsejébe,csak nasinak jo
2012. jan. 15. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!