Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Hol tudok venni selyemhernyókn...

Hol tudok venni selyemhernyóknak tápot?

Figyelt kérdés
Tudom h csak az eperfa levelét csipázzák, de lehet őket táppal is etetni csak azt nem tudom h hol juthatok hozzá
2012. jan. 16. 00:30
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerezz eperfa levelet
2012. jan. 16. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
A súlyosan szellemi fogyatékosak kíméljenek...
2012. jan. 16. 08:35
 3/5 anonim ***** válasza:
ebben az évben ősszel szedjél le nagyon sok eperfa levelét és fagyaszd le én is így csinálom amúgy meg nem ismerek tápot hanyagold most őket jobbat nem tudok mondani tavasszal kezd el újra és télre fagyassz le elegendő takarmányt !!!!
2012. jan. 16. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
És a fagyasztás utáni kolvasztáskor a levelek nem mennek tönke?
2012. jan. 16. 13:30
 5/5 anonim ***** válasza:
nem 1-2 napig bírják a levelek egy kis spriccózás és akkor kibírják az 1-2naop én is így csinálom ! arra oda figyelj hogy hirtelen hőmérséklet változás ne legyen kiveszed a fagyoból szoba hőmérsékleten kiereszt és berakod nekik nem szabad folyó víz alá rakni mert össze plöttyed fél nap alatt! Ha mindent jól csinálsz akkor sikerül öket jó kondícióban tartani ! jó foglakozást kívánok hozzá !
2012. jan. 18. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!