Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van egy 8 hónapos palotapincsi...

Van egy 8 hónapos palotapincsim és nem eszi meg se a kutya tápot se a jutalomfalatkákat. Hogy szoktassam rá?

Figyelt kérdés
Első kutyámként sajnos elkényeztettem,ezen most próbálok segíteni.Próbálom tanítani de elég makacs természetű.Hogy tudnám rászoktatni hogy ne az emberi kajáért kuncsorogjon,hanem a kutyatápot egye meg? Már drágább olcsóbb táppal is próbálkoztam hátha nem ízlik neki,de egyszerűen nem eszi meg.Még a jutalom falatkát is kiköpte...így pedig nem tudom hogy tudnám tanítani,persze tudom hogy jutalom falatka nélkül is lehet de nekem ez tűnik a leg kézenfekvőbbnek.
2012. jan. 12. 17:44
 1/7 maoamom ***** válasza:
Hát nem lesz egyszerű... Ne adj neki emberi ételt, amikor ti esztek akkor hiába nyüszít, ne figyelj rá, rá se nézz, mintha ott se lenne. Elvileg 8 hónapos kutyát még napi 2x kell etetni, ezért jelölj ki 2 időpontot amikor enni adsz neki. Csak tápot adj neki, rakd le elé, nézd, hogy eszik-e ha nem akkor vedd fel előle. Meg fogja tanulni, hogy ha nem akar éhen maradni akkor ennie kell, méghozzá, tápot és akkor amikor te adod. Következetesnek kell lenni!
2012. jan. 12. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
Agy neki HÁZI KOSZTOT!!!!!
2012. jan. 12. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 maoamom ***** válasza:

Ha igazán szereti a kutyáját, márpedig szereti mert elkényeztette :)

, akkor nem ad neki házi kosztot, mert az nem jó a kutyának, főleg egy növésben lévő kutyának!

2012. jan. 12. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Áhhh mindennél jobban szeretem:) Köszönöm válaszokat.Megpróbálom...csak meg tanulja:)
2012. jan. 12. 18:35
 5/7 A kérdező kommentje:
Tegnap óta nem adok neki kaját.Reggel leraktam elé a tápot,nem evett felvettem.Most megint...Szerintetek meddig fogja ezt csinálni? Rossz nézni ahogy kéregetne:S
2012. jan. 13. 17:31
 6/7 anonim ***** válasza:
kutyasuttogo.com
2012. febr. 1. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 sippara ***** válasza:
Mi történt azóta?
2012. aug. 3. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!