Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen tápot adjak a yorkimnak...

Milyen tápot adjak a yorkimnak hogy fényes legyen a szőre?

Figyelt kérdés
Már sokféle tápot kiprobáltunk (eukanuba,purina,royal canin stb.)de egyiktől sem volt fényes a szőre.Szerintetek mi lehet a gond miért nem fényes a szőre?Egyébként egészséges,nagyon mozgékony sőt hiperaktív kutya,de engem zavar,hogy nem fényes a szőre.Irnátok,hogy ti mivel etetitek a yorkitokat vagy mit használtok?Értem samponra vagy valami más szőrápoló termékre.
2012. jan. 14. 16:23
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Grizzly Pet lazac olaj: [link]

meg lehet próbálkozni tojással is de az nekünk nem vált be

2012. jan. 14. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
A nyers tojástól lesz a legfényesebb a szőre! Ráadásul tele van olyan vitaminokkal, amiket csak több tápban találsz elszórtan.
2012. jan. 14. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

azért ilyen kicsi kutyánál vigyázz a nyers tojással mert tartalmaz egy adivin nevű enzimet ami megakadályozza a zsírok és aminosavak emésztését és csökkenti biotin felszívódást.

Én nagytestűnek adok heti 2 alkalommal tojást nyersen, általában főzöm.

A grizzly pet szerintem jobb

2012. jan. 14. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Mind a lazacolaj, mind a tojás jó táplálékkiegészítő.

Nekünk ugyan nem yorkink van (nem is kicsi, hanem lesz vagy 25-30kg és rövidszőrű), de ami nekünk bejött az az arionnak a prémium tápcsaládja. Nagyon szép tőle a kutya, a szőre is olyan, mint a reklámokban, csillog-villog :), ráadásul az RC-hez képest sokkal olcsóbb.

Esetleg az orijen, acana, taste of the wild, earthborn holistic tápokat tudnám ajánlani még neked, igaz drágák, de nektek sokáig elég egy kis zacskó is.

2012. jan. 14. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 maoamom ***** válasza:

[link]

[link]

[link]

én ezeket használom havonta, a kondícionáló sprayt pedig minden nap fújok rá amikor fésülöm. Gyönyörű tőle a szőre, élettel teli és ragyogóan fényes:)

Etetni pedig Josera Junior táppal etetek.

2012. jan. 14. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Grizzly Pet lazacolajat hol tudom beszerezni?Fressnapfba van?Csak mert ez a legközelebbi ilyen áruház hozzánk.Meg ezek közül a tápok közül valamelyiket megtalálom a fressnapfba is?Köszönöm szépen az eddigi válaszokat.:)
2012. jan. 14. 18:57
 7/15 anonim ***** válasza:

Szia, Igen ezek nagyrészt mind vannak ott.

Lazacolajból a brit care is ugyanolyan jó (ez olcsóbb is szokott lenni).

Merre laksz? Csak azért kérdezem, mert neten is tudsz rendelni jó pár webáruházból, amik Bp-re ingyen, máshova meg egy bizonyos érték felett szintén ingyen szállítanak és 100%, hogy olcsóbbak, mint a fressnapf.

2012. jan. 14. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Ennek örülök,mert ausztriában lakunk és ritkán járunk haza,azért kérdeztem,hogy ezek vannak-e a fressnapfba is mert az van a legközelebb meg az egyetlen ilyen bolt amiről tudok a környékünkön.
2012. jan. 14. 19:08
 9/15 anonim ***** válasza:
Kollégiumban volt szobatársamék máltai selyemkutyával foglalkoztak és gliss kur hajápoló sprayt használtak. Gyönyörűek voltak tőle a kutyák.
2012. jan. 14. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 maoamom ***** válasza:
Bocsi, de ez komoly, hogy GlissKur-t fújnak a szőrére?!
2012. jan. 14. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!