Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Lehet hülye kérdés, de az...

Lehet hülye kérdés, de az baj, ha a sárgafülű ékszertekim a szokottnál többet ürít? Most cseréltem a vizét, és már 2-3szor szedtem ki belőle az ürülékét.2 és fél év körüli.

Figyelt kérdés
2012. jan. 27. 19:22
 1/5 Depeche válasza:
Lehet,hogy nagyon bekajált.
2012. jan. 27. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Így önmagában emiatt nem gondolnám, hogy bármi probléma van.


Nálam szokásuk volt, hogy kitisztítottam az akváriumot, beletettem minden cseppet nekik, beletettem őket is szépen majd pár percen belül belecsináltak. :D Egy idő után persze megszokja az ember, és csak sóhajt egy nagyot.


De milyen az ürülék állaga? Mint általában? Nem kapott most mást vagy több ennivalót?


Ha eszik is rendesen és úgy látod jól érzi magát szerintem nincs gond. Olyasmire tudok gondolni, hogy valami fertőzés vagy mint nálunk a gyomorrontás és akkor jön ki belőle rövid időn belül minden. De az hasmenéssel járna és nem is gondolom, hogy nálatok ez a helyzet, csak megemlítettem. Szerintem nyugodj meg, azért figyelgesd gyakran, hátha tapasztalsz mást is, de valószínűleg semmi probléma nincsen.

2012. jan. 27. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen :)

aztán reggelre az akvárium tele lett világos színű valamivel, ami nemtudom mi. vedlik most nagyon, nem lehet hogy az? lehet hogy ürülék, de szaga nem volt, meg nem is olyan színű :S

2012. jan. 28. 16:34
 4/5 anonim ***** válasza:
Nálunk, amikor vedlettek és nőttek ilyen szögletes átlátszós-zöldes pikkelyszerűségekkel volt tele a víz, illetve a bőrükkel, ami olyan fátyolos átlátszó-fehéres izé. Nem tudnám hirtelen mihez hasonlítani, vannak benne mintázatok is, a bőr ráncai, szóval nem lehet eltéveszteni.
2012. jan. 28. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Depeche válasza:
Lehet,hogy nem vedlik.Ha ilyen fehéres vagy sárgás valami van a bőrén /ilyenkor ki izzadja a kaját/, meg szokatlanul többet kakil,akkor jól bekajált a teknős.Véletlenül nem adtál neki zsírosabb halat,vagy jó kövér élő liszt kukacot?
2012. febr. 1. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!