Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Szeretnék belefogni a póktartá...

Szeretnék belefogni a póktartásba mit ajánlottok?

Figyelt kérdés
Melyik pókfajtát ajánjátok elsőnek amelyik kezelhető nyugodt de mégis tetszetős és nem veszéjes a mérge?
2012. febr. 5. 20:25
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ne takaríts a lakásban és már meg is van. Nem bánt, egy idő után tetszetős, ráadásul halál nyugodt.:)
2012. febr. 5. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én azt ajánlom hogy ne a hüllők kategóriába tedd fel a kérdést..>< xdd
2012. febr. 5. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

1. csak értelmes válaszokat várok

2.ide illik a kérdés mer itt írnak a terráriumi állatokról

2012. febr. 5. 21:28
 4/7 anonim ***** válasza:
Pókot szerintem a legegyszerűbb tartani kezdőnek is. Veszel egy kis méretű akváriumot, berendezed a pók élőhelyének megfelelően, ha fán lakó, ágakkal, kéreg darabbal, ha talaj lakó, akkor rászabva a terrárium elrendezését. élelmezés pofon egyszerű ha van a közelben kisállat kereskedés, ahol kapni mindig élő kaját, lisztkukacot, tücsköket... de ha beszerzel magadnak többet, akkor magad is tenyésztheted az eleséget neki. Fűtésnek elég egy lámpa, párát megoldhatod napi szintű spricceléssel. nekem Brakhypelma Albopilosum volt, sajnos még nagyon tacskó koromban, így vedlés közben balesetet szenvedett... Mindenesetre most én is szeretnék beszerezni újra egyet, de megvárom a tavaszt...
2012. febr. 5. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Platypus ***** válasza:
Kezdőként a talajlakó fajoknak érdemes utánanézned, ezek békésebbek és kiszámíthatóbbak. A Brachypelma fajok például könnyen beszerezhetőek és látványosak. A B. smithi az egyik legszebb és legismertebb pók, de elég drága, kicsit visszafogottabb külsejű és olcsóbb rokona a B. vagans. Nekem az utóbbi volt, teljesen problémamentes volt abszolút kezdőként is, de azt hozzá kell tenni, hogy nem túl izgalmas állatok. Nem jó őket fölöslegesen zavarni, és elég ritkán láttam az enyémet etetésen kívül. Ha nem vagy allergiás, akkor nem veszélyes a mérgük. Allergiás meg bármire lehetsz, akár egy szem eperre is.
2012. febr. 6. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

hát akvit inkább ne vegyél :) inkább terráriumot. amugy brachypelma fajtákat szokták ajánlani kezdőknek. terraplazan kint lesznek macilaciék ők nagy pókosok és tuti tudnak olyat adni neked ami neked megfelel:)

[link]

2012. febr. 6. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Kaszáspók 10 év távlatából
2020. júl. 22. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!