Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Milyen vízi teknőst vegyek?

Milyen vízi teknőst vegyek?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretem a teknősöket, eddig 6 teknősöm van: egy mocsári teknős, aki egy nagy (kb. 2 négyzetméteres) tóban lakik az udvarunkban, természetes körülmények között, tök jó helye van. Van egy görögteknősöm is, neki 3 négyzetméteres bekerített helye van, minden nap etetem és mindig mást adok neki, persze csak amik egészségesek a számára, valamint friss vizet is kap naponta, szóval ő is jól érzi magát. Meg van még négy ékszerteknősöm, közülük kettő 5 éves, kettő pedig 3. Ők egy 100 literes szobai akvaterráriumban laknak szintén királyi körülmények között.:) Röviden ennyi, de szeretnék még egy víziteknőst, mert van még egy üres akvaterráriumom, csak nem tudom milyen fajtát vegyek? Szerintetek? Mit ajánltok? Lehetőleg olyant szeretnék, ami nem nől túl nagyra, mert ez az akvaterrárium kb. olyan 50-60 literes... Előre is köszi a válaszokat, üdv minden teknős szerető embert!!!:)
2009. jún. 3. 13:47
 1/4 anonim ***** válasza:

pézsmateki kicsire nő :)

vagy én pl mindig is szerettem volna lágyhéjú tekit

azt ugyis csak egyedül lehet tartani mert kötöszködő és irtó aranyos

2009. jún. 5. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi, lehet hogy megfogadom a tanácsod!:)
2009. jún. 6. 17:45
 3/4 anonim válasza:
sárgafülü ékszerteknős...ajánlom hogy akkor vedd amikor még baba,akkor ngyon aranyos és szép látni ahogy növekszik
2009. jún. 20. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Pézsmateki:)

van egy törpe pézsmám és egy sima:)

sokkal jobban szeretem mint az ékszertekit, mert mindenembernek ékszerje van és a pézsma kicsire is nő , és több növényt igényel és attol még szebb dekoráció az skvárium:D

2009. aug. 7. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!