Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Zöld leguán etetés?

Zöld leguán etetés?

Figyelt kérdés
Helló azt szeretném kérdezni hogy a leguánt mivel ettesem vagy esetleg egyszere több félékel és milyen sűrűn etesem?

2012. febr. 13. 14:01
 1/10 anonim ***** válasza:
hali! én naponta adok neki, most a téli időszakban szegényesen alma, narancs(idén evett először, eddig nem szerette), tök... sajnos a tél ilyen... nyáron amit találok, tyúkhúr, lóhere, útifüvek, pitypang, ha bejön a málnaszezon, azt is szereti, spenót... most hirtelen ennyi jut eszembe...
2012. febr. 13. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
almától azt halttam baja lesz ha azt kap rendszeresen ez igaz?
2012. febr. 13. 17:32
 3/10 anonim ***** válasza:
5 éve lesz meg lassan a leguán, és rendszeresen kapott almát... amikor csak lehet persze vegyesen kapja a kaját... meg szereti is az almát... néha szórok rá kálcium port... amíg rendszeresen, és sokat eszik, addig nem idegeskedek ha az csak alma... a hó olvadása után úgyis szétnézek milyen zöldet tudok neki szedni...
2012. febr. 13. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
enyém valahgy nem akkar meg enni semmit tegnap 4-5 körül raktam be almát répát és salátát neki de rá se nézett
2012. febr. 14. 07:18
 5/10 anonim ***** válasza:
hím vagy nőstény? mert az enyém egyszer két hónapig semmit nem evett, mert tele volt tojásokkal... miután kitojta őket, és azóta is rengeteget eszik...
2012. febr. 14. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
nem tudom kb fél éves lehet és Vasárnap vettem
2012. febr. 15. 19:35
 7/10 anonim ***** válasza:
akkor ne idegeskedj még. Először is szokni kell a helyét. Legyen megfelelő a pára, hőmérséklet, és biztosíts nyugalmat neki. Kb 50 cm körül lehet akkor ha jól tippelem, az enyém 45 cm-es volt, most kicsivel több mint egy méter és 5 éves... medencéje van?
2012. febr. 15. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
az van pont akkora amekora ő de nem jár bele
2012. febr. 15. 20:28
 9/10 anonim ***** válasza:
majd fog, az enyém rendszeresen úszott benne... most már csak belefeküdni tud... legyél vele türelmes, pár napon belül biztos éhes lesz, és enne valamit, úgyhogy cseréld neki naponta a kaját, és ne adj sokat egyszerre, hogy lásd ha evett belőle...
2012. febr. 15. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
okés
2012. febr. 17. 07:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!