Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Kígyó tartók! Mit szóltok hozzá?

Kígyó tartók! Mit szóltok hozzá?

Figyelt kérdés
Mit szóltok ehhez a fajta kígyó tartáshoz ? meg fellel a Normálnak ? úgy értem nem állat kínzás ? mert sok ilyen videot nézegetem és elégé sokan igy tartják a kis kedvenceiket ! jó ez nekik ?
2012. febr. 28. 15:37
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Köszi a lepontozásokat. Hüllős körökben mozgok [normális körülmények között tenyésztünk], csak ennyit fűzök hozzá, és szerintem semmi végleteset nem mondtam. ch...
2012. márc. 4. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Te miröl beszélsz ?? senkit nem pontoztam le !!!!
2012. márc. 4. 19:16
 13/15 anonim ***** válasza:

Nem rád értettem elsősorban... Bocsi ha félreértetted. Csak általánosságban írtam... Néha nem értem az embereket. :(

Na de ez off, szép estét :)

2012. márc. 4. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Te miért panaszkodsz, kedves szomszéd? Én voltam az első válaszoló, őszintén felháborodtam azon, amit láttam, erre a kedves "állatbarátok" bepontoztak a sárga földbe. Sokkal jobban, mint téged. Erre akkor én mit mondjak?
2012. márc. 5. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
jóóó -.- ak tessék !
2012. márc. 5. 19:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!