Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Kínai tűzhasú gőte tartása?

Kínai tűzhasú gőte tartása?

Figyelt kérdés

hány állatot érdemes együtt tartani? nem bántják egymást?

mit esznek? a terráriumot hogyan rendezzük be?stb.

meddig élnek?

egyéb tanácsoknak tartással és az állatokkal kapcsolatban gőtetartóktól örülnék. köszönöm.



2012. márc. 16. 16:15
 1/5 anonim ***** válasza:

egy 50x30x20-as akvaterrárium (ebbe 2-3 nőstény +1 hím lenne megfelelő)

ajánlom hogy legyen alul kavics

aztán legyen benne néhány nagyobb kő amire ki tudnak menni ill néhány gyökér (ezekre rá lehet kötözni egy kis jávai mohát ez ki is lóghat.. nagyon szeretik)

lehet bele még rakni csomó akváriumi növényt stb

jahh és a víz kb 15cm mély legyen

2012. márc. 16. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
rendben,köszönöm a tanácsot!
2012. márc. 17. 11:55
 3/5 anonim ***** válasza:
takard le a tetejét, mert kimásznak
2012. márc. 17. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
rendben!
2012. márc. 17. 21:06
 5/5 anonim válasza:

A tetejét az akváriumnak tényleg érdemes lefedni,de az enyémeknek eszükbe se jutott még megszökni,annyira jól érzik magukat a helyükön,bár egyszer tette meg az egyik h a vízszint fölött kapaszkodott az akvárium üvegen,de nem mászott feljebb,azóta sose!!

Az én akváriumom alja szines kavicsokból áll,mondjuk kék és fehér nagyon jól mutat,van egy frankó szigetem,alagúttal,amit imádnak,4 műnövény amire frankón felmásznak,és kisebb nagyobb kagylók,díszkavicsok,a kagylók alá is bemásznak!

Jah,nekem kettő gőtém van!

2012. ápr. 20. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!