Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Tűzhasú gőte mellé milyen...

Tűzhasú gőte mellé milyen állatot lehet betenni?

Figyelt kérdés

4 éve vettem 2 japán tűzhasú gőtét. Nem tudom mi történt, de az egyik elpusztult. Az állatkereskedés, ahol vettem már bezárt, és amik még vannak, azokban gőtét nem árulnak.

Más állatot lehet gőte mellé rakni, hogy ne bántsák egymást? Terráriumban van, 20 X 25 X 35cm -es, félig feltöltve vízzel + középen amire ki tud mászni, más nincs benne, csak még néhány dekorációs elem, és nincs teteje.


2010. nov. 28. 20:17
 1/2 enelisz válasza:
ne tegél be más állatot mert valamelyik tuti elpusztul saját tapasztalat
2010. dec. 1. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nekem volt együtt karmos békával, meg neon hallal.


Ez annyiból volt jó, hogy ha ő nem ette meg a tubifexet/ szunyoglárvát, akkor legalább volt aki megegye helyette, és a kaja legalább nem rohadt meg a vízben..


Amúgy egyedül meg nagyon keveset evett. Úgy hetente 1x evett egy falatot, de azt is csak akkor ha a kőre a szája elé dobtam a kaját.

2010. dec. 3. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!