Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Milyen gyakran, és mennyit...

Milyen gyakran, és mennyit adjak enni a pázsmateknőseimnek?

Figyelt kérdés
lassan egy évesek lesznek. Többnyire fagyasztott halat kapnak, néha vörösszúnyoglárvát.

2012. márc. 22. 18:08
 1/4 anonim válasza:
Ha még csak 1 évesek akkor még legalább 4 évig nőni fognak szóval addig mindennap adni kell nekik enni annyit amennyit megtud enni, persze ha tele lesz akkor már úgyis otthagyja, majd kitapasztalod h mennyi kell nekik:) az enyém 5 éves és már aligha nő valamit mondjuk ő Kis Pézsmateknős, hamarabb áll meg a növésben és már csak 2 naponta adok neki. Ha a tieid elérik a 4-5 éves kort akkor már elég lesz 2 naponta ,de változatosan etetni őket;)
2012. márc. 23. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 nusz ***** válasza:
én 1 éves koruktól csak 2 naponta adok nekik enni, és még így is van olyan hogy ott hagyják , nekem két közönséges pézsmám van, soha nem hallottam és nem olvastam sehol hogy 4 éves korokig naponta kell nekik adni...
2012. márc. 24. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Nekem közönséges pézsmateknőseim vannak. Már 4 évesek, és heti egyszer bőven elég nekik enni adni. Ha picikék, akkor is elég 2 naponta etetni őket. Az egy éveseknek szerintem elég már heti 2-szer enni adni. Amúgy itt sok érdekes dolgot lehet olvasni:

[link]

2012. máj. 21. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az enyém 2 éves és már kb 1 éve heti 2-3x kap enni.De neki elég jó étvágya van,sokat eszik,ezért próbáltam mostanság hogy naponta adtam neki,de úgy már alig evett,szinte csak játszott a kajával.Szóval az enyém sokat tud enni de még így is elég neki ha 2-3 naponta kap..
2012. aug. 20. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!