Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Ti milyen gyakran cseréltek...

Ti milyen gyakran cseréltek vizet a teknősbékánál?

Figyelt kérdés
Én minden nap cserélem mert nagyon bebüdösödnek.Mit tudok tenni hogy ne így legyen?Minden ami kell, van az akváriumba.
2012. febr. 29. 18:44
 1/7 anonim ***** válasza:
Annyit tudsz tenni,hogy külön tálban/terráriumban/akármiben eteted őket (természetesen víz legyen benne) .Az enyémek kaja után produkálnak rögtön,igy várok pár percet amig ez megtörténik és visszateszem őket a helyükre
2012. febr. 29. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ja és igy az a helyükön nem marad a vízben bomladozó kajacafat sem ,mert szerintem főleg ez a büdös nem is az ürülékük
2012. febr. 29. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Hányan vannak ? mekkorák?hány literes a terárium?
2012. febr. 29. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Ketten vannak,40 literes és nincsennek egy évesek.És ugyan úgy esznek másik helyen? Köszönöm a tippeket!Kipróbálom!!
2012. márc. 1. 17:50
 5/7 anonim ***** válasza:

Teljes takarítás vízcsere 2-3hetente van,pedig nekem a két teki mellett 8guppi is van,meg egy csigu. Van benne vízmelegítő és vízszűrő,és szoktam dobni takarítás után a vízbe ilyen víztisztító tablettát.

Kint etetem én is őket külön tálban,mindig az akváriumból veszek ki vizet,amit aztán pótolok, így részleges vízcsere minden nap van.

2012. márc. 2. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Attól függ mekkora az akvárium. Szerintem a 40 l-es kicsi nekik. Nagyon kicsi...főleg ha ketten vannak.


Nekem is 2 tekim van, én évente cserélem a vizüket, igaz ők 250 l-ben pancsiznak.


Szerintem csináltass nagyobb helyet nekik.

2012. márc. 2. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 eee333 válasza:
nálunk 2 teki van és Pí vízet használunk,nem csapvízet. szűrő is van de szerintem azt nem komázzák így többször kihúzom.a sodrása miatt nem szeretik. szintén kivesszük etetéskor így 2 heti kb. a vízcsere.
2012. márc. 6. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!