Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Sárgafülü ékszertekknös Normális?

Sárgafülü ékszertekknös Normális?

Figyelt kérdés
Helló. Lenne egy kérdésem. Vettem egy sárga fülű ékszerteknőst 2012.március.09-én. és tegnap óta nem akar enni. eddig napi 3-szor evett. fagyasztott hal, marhaszív, rák, giliszta, és egy két szárított bolha meg rák van az étrendjében. meg minden reggel Ruglival kezdem a hal elött. ez ilyen vitamin hogy ne legyen beteg. nem látom betegnek mert szaladgálni azt tud. bébi teknősként Vettem. Van fűtés víz szürö stb. kép csatolva. mondjuk sokat nőt az én elizem. Smile [link]
2012. ápr. 10. 04:14
 1/9 A kérdező kommentje:
hozzá tenném. hogy fagyasztott dolgokról van szó. Fagyasztót hal, fagyasztott marhaszív, fagyasztott rák. szárított étel is van és azt ritkán adtam neki.
2012. ápr. 10. 04:17
 2/9 anonim válasza:
Szia! Nézd meg hogy puha e a teknője! Lehet, hogy kálcium hiányos! :)
2012. ápr. 10. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nincs semmi baja, teljesen normális hogy pár napig nem eszik. Sőt télen még ennél is kevesebbet fog.
2012. ápr. 10. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem baj ha egy két napig nem eszik,mert a nap 3x,az szerintem egyébként kicsit sok is neki.
2012. ápr. 10. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nem lehet kálcium hiányos mert ruglit is kapot menden nna. Meg sokat alszik.
2012. ápr. 10. 19:24
 6/9 A kérdező kommentje:
csukva van a szeme és alszik. Meg néztem. Nem puha a páncélja. Nincs daganat. Mert kinyitotta a szép szemét.
2012. ápr. 10. 19:29
 7/9 anonim ***** válasza:
Az én király tekim sokáig nem akart enni. Majd vagy két hét után bedagadt a szeme, és folyton a víz alatt volt. Elvittük orvoshoz adtak neki vitamint, és azóta semmi baja nem volt, pedig már legalább 3 éve volt. Ja és nekem akkor volt amikor nemrég került hozzám.
2012. ápr. 10. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Sziasztok. Meg oldódót a probléma. D vitamin hiánya volt. Kapót egy szurít. Az a baj, hogy nincs uv lámpája. Egyenlőre. De be szerzés alatt áll. Amúgy azon kívül minden meg van neki. :) Köszönöm a segítséget. Az első kommentáló jó írta. vitamin hiány volt.
2012. ápr. 13. 16:49
 9/9 A kérdező kommentje:
Mert hiába van ablak alatt, ha nem süt a nap ha felhős.
2012. ápr. 13. 16:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!