Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Krokodilt hol lehet szerezni...

Krokodilt hol lehet szerezni és lehet otthon tartani?

Figyelt kérdés

2012. ápr. 11. 17:54
 1/8 anonim ***** válasza:
79%
Persze, a háztartás elengedhetetlen kelléke a krokodil, ahol nincs a fürdőkádban minimum két kifejlett példány, oda el sem fogadok vacsorameghívást.
2012. ápr. 11. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

-.-"

Lehet amúgy, de nem krokodilt hanem Pápaszemes kajmán pl.. Külön engedély kell rá, és megfelelő hely. De szerintem nincs sok értelme, egy egyszerű ember nem tudja etetni.

2012. ápr. 11. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

pl itt

[link]

2012. ápr. 11. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Lakásban élek csak kíváncsiságból kérdezem.
2012. ápr. 11. 18:08
 5/8 anonim ***** válasza:

Tars tűzhasú gőtéket, teljesen krokodilnak néznek ki, csak miniben.


Lehet velük horror filmet is forgatni, ha ilyen kis fürdőző vasútmodell műanyag embereket raksz melléjük.

[link]

2012. ápr. 11. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
2012. ápr. 11. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Ja, a gőte jó ötlet. nekem is voltak, vadon befogott példányaim, de semmi gondom nem volt velük, noha az oldalon amit ajánlottál nagyon ijesztgetik az embereket. Tényleg nagyon könnyű őket tartani, és még akár babusgatni is ki lehet venni Őket. Jó, persze én még a tarantulámat is babusgatom, meg a kígyóimat, gyíkjaimat stb., persze mindenkinek a maga dolga. Amúgy varánuszt én is fogok venni, de csak azoknak ajánlott, akinek meg van hozzá a tapasztalatuk.
2012. ápr. 13. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
ha jol tudom pécsen van egy tenyeszto (akinek van nilusi krokodilja is)
2012. ápr. 20. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!